Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ajutor achizitie antiperspirant/deodorant care nu lasa aluminiu

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,434
  • Înscris: 05.07.2018

 andreimazz23, on 24 februarie 2022 - 18:57, said:

Eu transpiram abundent, chiar si stand. La un moment dat am incercat Perspirex (cel mediu).
Face minuni, nu mai transpir deloc si nicio urma pe haine.
Daca aveai voce groasa, de barbat adevarat (ca mine), erai bun de facut o reclama la Perspirex.

#38
onisifor12

onisifor12

    Junior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,389
  • Înscris: 27.08.2013

 MembruAnonim, on 23 februarie 2022 - 22:27, said:

Lasa romanismele
Fals. Gerovital este de foarte bună calitate. De aia sunt scumpe.

#39
bbseptik2017

bbseptik2017

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 23.08.2017
Nu am mai auzit pana acus de urme lasate de aluminiu. Or fi, nu te contrazic, dar eu nu am auzit de asa ceva. Urmele albe stiu ca sunt de la ce are in compozitie respectivul produs, dar nu stiam ca ar putea fi de la aluminiu..

#40
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,434
  • Înscris: 05.07.2018
Am dat peste cel mai bun antiperspirant posibil. Dupa cum ati vazut in poza de dinainte, am tot incercat antiperspirante. Pana l-am gasit p'asta. Se numeste CD si se gaseste la DM si DCNeu. Fara aluminiu, 100% vegan si la fel de eficient. La DM e 13,5 lei, la DCNeu, 6,5. Ma dau cam jumatate cum ma dadeam de obicei cu celelalte antiperspirante si miros a proaspat toata ziua. Na, ca de obicei. Vi-l recomand, mai ales daca nu vreti sa nu plangeti la subrat.

Edited by Puferiu_, 18 August 2023 - 06:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate