Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

eligoshop.com pareri

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ac_crazy_dc

ac_crazy_dc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 02.09.2010
Buna ziua,

A cumparat cineva de pe eligoshop.com? As dori sa cumpar de la ei niste puzzle-uri 3D, dar site-ul mi se pare putin suspect, nu pare sa aiba sediul in Romania (ci in Slovenia), nu are un numar de telefon, are niste pop-upuri enervante cu X,Y,Z tocmai a cumparat un puzzle (pare a scam pentru mine) etc.

Chiar daca este plata ramburs, ma tem sa nu ma trezesc ca imi trimit un colet gol sau cu pietre.

Ce ma sfatuiti?
Multumesc anticipat!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
M-am uitat si eu, Te sfatui sa mai cauti si pe alte site-uri, poate gasesti acele puzzle-uri !

#3
ac_crazy_dc

ac_crazy_dc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 02.09.2010
Multumesc de opinie.

Din pacate la o simpla cautare pe Google "puzzle 3D stadion" dau peste multe site-uri in care imi apare stoc epuizat si peste site-ul raijucarii.ro care are cam aceeasi poveste (fara nr de tel, adresa e prin Slovacia etc.)...

#4
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,495
  • Înscris: 16.03.2007
ai cash on delivery, cat poate fi de nasol? daca nu te lasa sa verifici coletul, il trimiti inapoi.
sau paypal, daca nu e ce trebuie, pac disputa.

#5
tgorun

tgorun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 01.04.2006
Daca lasi pagina deschisa suficient timp, o sa vezi ca o aceeasi persoana  identificata cu Prenume N. ( dintr-un Oras), cumpara exact produsul la care te uiti, la anumite intervale de timp.
Cred ca cel mai sigur este sa-i lasi cu acesti cumparatori falsi.

Edited by tgorun, 17 February 2022 - 14:47.


#6
ac_crazy_dc

ac_crazy_dc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 02.09.2010

View Postlaffin, on 17 februarie 2022 - 14:10, said:

ai cash on delivery, cat poate fi de nasol? daca nu te lasa sa verifici coletul, il trimiti inapoi.
sau paypal, daca nu e ce trebuie, pac disputa.

Majoritatea celor care iti trimit prin curier nu au serviciul de deschidere colet.
Am intrebat pe acest topic intrucat as vrea sa evit disputele, plangerile la politie etc. Eram curios daca a mai cumparat cineva, la cat de des apar acele mesaje ca cineva (dintr-un anumit Oras) tocmai a cumparat de la ei ma asteptam sa mai fie oameni pe aici care sa confirme autenticitatea magazinului.
Cum s-ar zice, incerc sa previn decat sa tratez.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate