Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

The Adam Project (2022)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,419
  • Înscris: 02.09.2016
The Adam Project   (The Adam Project  link IMDb)  este un viitor film american (science-fiction) regizat de Shawn Levy și scris de Jonathan Tropper, T.S. Nowlin, Jennifer Flackett și Mark Levin.
Filmul este programat să fie lansat pe Netflix pe 11 martie 2022.

Ryan Reynolds joacă alături de Walker Scobell în rolul lui Adam Reed, un băiat de 13 ani care este vizitat de un pilot de luptă care călătorește în timp ...

Distributia este remarcabila:
Ryan Reynolds
Mark Ruffalo
Jennifer Garner
Walker Scobell
Catherine Keener
Zoe Saldana

Acuma: asta este trailler/ul, povestea nu pare prea complicata, ceva SF usor iar efectele par destul de reusite etc.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/X9ebeNKkc08?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 23.05.2003
Ryan Reynolds. Sper că e comedie.

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,909
  • Înscris: 07.11.2006
Imposibil.Joaca si Jennifer Garner.

#4
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 23.05.2003
Nasol. Mie mi-e simpatic în comedioare.

#5
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,419
  • Înscris: 02.09.2016
Nu mai este mult pana la premiera (11 martie).
Au bagat trailer nou si toate alea, acuma: nu este pt. prima data, sunt ,,n,, trailere la tot atatea filme! de ce trebuie sa povesteasca/prezinte ,,aproape,, tot in traillere ?!
Asta este.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/IE8HIsIrq4o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Pudu

Pudu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 20.10.2020
Mi-a placut filmul -  nici nu-mi vine sa cred ca e facut de Netflix. E comedie, dar sunt si cateva lucruri interesante despre calatoria in timp - ei au mers in film pe ideea ca un om dintr-un univers oarecare poate coexista si chiar interactiona cu dublura lui din alt univers fara sa fie sfarstul lumii. Am vazut asta si in ultimul film Spider-Man ... se pare ca teoria multiversului pasnic, unde diverse versiuni ale aceleiasi persoane din lumi diferite se pot intalni, e mai ofertanta pentru cinematografie decat varianta care sustine ca ar fi imposbil asa ceva.

#7
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,182
  • Înscris: 08.12.2006
L-am vazut aseara , nu m-a dat pe spate sincer.  Reynolds...sub asteptari cu caterinca, adica o caternica fortata si parca care nu ii apartine.

Povestea...mmm...sa zicem dar nu nemaipomenita. A mers de o sambata seara

#8
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 19.05.2002
Mi s-a parut tras de par si confuz chiar si pentru publicul target.
Facut din bucati pe care trebuie sa le unesti tu...
Eu zic ca-i un film slab.

PS:pana la urma cui se adreseaza filmul!?

#9
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,363
  • Înscris: 06.11.2014
Trebuie neaparat sa se adreseze cuiva? E un film facut ca sa fie. Il vizionezi, il stergi din lista si uiti ca l-ai vazut. Iar in timpul asta Netflix te-a tinut captiv ~2ore pe platforma sa. Plus ca, daca voiai sa renunti la abonament, insa ti-a placut trailerul si din cauza asta n-ai anulat subscriptia, ti-a mai luat cativa lei din buzunar.

#10
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,851
  • Înscris: 25.12.2016

View Postdrgroza, on 14 martie 2022 - 09:19, said:

Mi s-a parut tras de par si confuz chiar si pentru publicul target.
Insemana ca te confuzezi usor, daca pana si comedioarele astea cu cateva urme sf te lasa in ceata.

#11
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 19.05.2002
"Insemana ca te confuzezi usor, daca pana si comedioarele astea cu cateva urme sf te lasa in ceata."
Asa e. Merci.

#12
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,636
  • Înscris: 07.10.2005
L-am vazut si mi s-a parut foarte interesant. Imagine si sunet foarte bune pe langa poveste.

#13
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
nu e nici sci, nici fi. e o comedioara gen ryan reynolds. am adormit de doua ori la el inainte sa-l termin.
e clar, daca vreau un sci-fi in ziua de azi, tre' sa citesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate