Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Nelămurire

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 18.06.2012
Bună seara tuturor am un card la Brd si am primit o notificare pe aplicația de pe telefon ca mi sa oprit suma de 43.80 RON specifica taxa radiere gaj de la camera de comerț și industrie a României și habar nu am pentru ce sau oprit acești bani cine ma poate lamuri cu un răspuns va mulțumesc



#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,596
  • Înscris: 30.07.2003
Pai tu stii ce treaba ai pe la respectivii. Ori e vorba de alta institutie, ANAF cu taxele si impozitele. Oricum, poti cere lamuriri la banca, nu e chestie comuna altor oameni.

#3
Ythrixium

Ythrixium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 04.05.2010

View Postistrate01, on 06 februarie 2022 - 21:40, said:

Bună seara tuturor am un card la Brd si am primit o notificare pe aplicația de pe telefon ca mi sa oprit suma de 43.80 RON specifica taxa radiere gaj de la camera de comerț și industrie a României și habar nu am pentru ce sau oprit acești bani cine ma poate lamuri cu un răspuns va mulțumesc

taxa aviz stingere rnpm, ai avut credit, l-ai achitat si acum l-au stins

#4
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 18.06.2012
Da am avut un credit de nevoi personale lam achitat și acum am făcut altul dar nu știam ca se mai percepe vreo taxa sper ca nu ma mai trezesc cu alta taxa în afara de asta

#5
yetiro

yetiro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,656
  • Înscris: 16.12.2008
Mai spera sa nu se puna o taxa pentru lipsa cratime, virgule si puncte. Mi-am pierdut respiratia citind cele doua postari ale tale.

#6
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,476
  • Înscris: 13.03.2005

View Postistrate01, on 06 februarie 2022 - 22:01, said:

Da am avut un credit de nevoi personale lam achitat și acum am făcut altul dar nu știam ca se mai percepe vreo taxa sper ca nu ma mai trezesc cu alta taxa în afara de asta
Taxa e specificată în contractul de credit.
Citește-l !

#7
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004

View Postistrate01, on 06 februarie 2022 - 21:40, said:

Bună seara tuturor am un card la Brd si am primit o notificare pe aplicația de pe telefon ca mi sa oprit suma de 43.80 RON specifica taxa radiere gaj de la camera de comerț și industrie a României și habar nu am pentru ce sau oprit acești bani cine ma poate lamuri cu un răspuns va mulțumesc
eu ti-as pune o taxa ptr lipsa de de semne de punctuatie.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate