Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RPL2021: Instructiuni auto-recenzare

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Ajutor pentru refugiatii ucraineni

baterie laptop nou
 Unde incarci butelia cu argon pen...

Munteanu Gheorghe Piatra Neamt Lu...

Rammstein - Dicke Titten, adica t...

Ce este asta?
 Retinut permis fara proces verbal

Salamander sau Aluplast

Cumparare stocuri de la firme in ...

setup minidlna pe linux mint
 Caut scurtmetraje romanești

Putere semnal

Asigurare Pad credit ipotecar

ginganie in gradina

Cositoare și grebla tractoraș

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

marcelyno

marcelyno

Member

• Grup: Members
Salut, am o rudă mai în vârstă care nu se descurcă cu internetul și este în căutarea unor utilaje pentru un tractoraș mic de 31 de CP. Îl interesează o cositoare și o greblă pentru acest tractoraș însă nu are idee de ce firme sunt mai bune și de unde ar putea să cumpere. Dacă este cineva pe aici care poate da câteva sfaturi sau care are tractoraș asemănător și are aceste utilaje ar fi foarte bucuros. Vă mulțumesc.

Kean

Kean

Senior Member

• Grup: Senior Members
Apoi nici tu nu le prea ai cu internetul daca io la 65 de ani am gasit dupa 2 secunde.

https://www.olx.ro/d...c8f6a1;promoted

marcelyno

marcelyno

Member

• Grup: Members
Se pare că ai citit printre rânduri și ai vrut sa pari inteligent pentru vârsta ta, eu am intrebat altceva și tu îmi dai o cositoare pentru un tractoraș de 20 de CP găsită la întâmplare pe olx. Eu am intrebat de ce firmă este mai ok calitativ pentru un tractoraș de 31 de CP, așa pe olx am căutat și eu dar găsesc foarte multe cositori de la multe firme de care eu nu am niciun habar cât sunt de calitative. De aceea am specificat că poate cineva are habar despre cositori și știe ce trebuie luat în calcul al achiziția unei astfel de utilaj.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate