Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 

Moon Knight (2022)

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,434
  • Înscris: 05.07.2018

View Postsmoke, on 21 ianuarie 2022 - 09:06, said:

sper sa se termine trendul asta cu supereroi cat mai curand ca au distrus industria filmului de calitate.
Filmele cu supereroi nu sunt facute pentru publicul roman. Si nu exista filme de calitate, ci filme care iti plac sau nu-ti plac tie.

#20
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 12.03.2010
Cred ca e gata, si asta e singurul lucru bun de spus despre el. Are toate cliseele genului (si inca cele mai proaste), inclusiv Wonder Woman 1984, si nimic spectaculos sau original de aratat (ce, niste zei de care n-a auzit nimeni?)

Sau stai, cred ca ma insel, e prima data cind vad un wimp creindu-si un alter-ego mai wimpy ca el, dar au facut-o si pe-asta praf acum cind nu mai e nici o diferenta intre ei, decit de nume si accent.

Daca o sa mai fie si alte sezoane, sfatul meu e lase totul drept caz psihiatric, e si asta un cliseu obosit, dar e mai bun decit tot ce-am vazut pina acum.

#21
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016
Nu-i chiar asa de rau. Imi place genul asta de umor, gen Deadpool. Mai merge un sezon...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate