Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 

Nu mă mai pot loga la HBOGO

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
m-amintors

m-amintors

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 26.07.2021

 Orangetm, on 15 ianuarie 2022 - 19:11, said:

Idem. Tot de aseară.
Nevasta cere porția de Friends...
La mine juniorul cere Tom si Jerry se dau in spectacol.

#20
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007

 KoShiMin, on 15 ianuarie 2022 - 20:01, said:




Fără legătură cu subiectul topicului (nu sunt abonat HBO GO, nu pot să ajut), ci strict cu cele două comentarii ale voastre: Poate vă liniștiți consoartele spunându-le că ProX dă câte patru episoade de Friends pe zi, de la ora 20.00. În weekend (azi, de exemplu) sunt doar două, de la ora 21.00.
Uită-te tu cu reclame și la ore fixe. Enjoy!

#21
randuri

randuri

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 31.08.2021
Bine ca platim :(

#22
bezdek

bezdek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 04.07.2010
Nici la mine nu se mai loghează.Când au ceva bun îl strică.Au mai făcut în trecut update-uri și după aceea nu a mai funcționat o vreme.

#23
cg_sorin

cg_sorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 06.10.2003
Eu pățesc la fel de câteva luni bune. Sunt abonat HBO prin Telekom și nu mă pot loga nici pe telefon Android nici pe browser. Singura modalitate de a mă loga este pe aplicația de pe Android TV.
Bine măcar că pot accesa conținutul pe televizor.
Am văzut totuși și o altă problemă, la o anumită perioadă dispare de pe cont orice este salvat în lista proprie și orice progres de pe filmele/serialele începute.

#24
orbanbalint

orbanbalint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 738
  • Înscris: 26.09.2014
Same. Nu ma pot loga din browser. Acelasi eroare, No valid subscribtion found. marti am primit un email de la Vodafone, cu titlul "Schimbari de autentificarea HBO GO".
Am facut exact pasii din email ,dar tot primesc mesajul, no valid subscribtion found.

#25
HeroicStar

HeroicStar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 04.08.2019
Exista o disfunctionalitate- se renunta la alegerea Vodafone fix si TV si va ramane doar Vodafone simplu - si incearca sa integreze intr-o singura baza de date - dar au dat fail. Se aude luni sau marti ca vor rezolva.

#26
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,889
  • Înscris: 22.12.2005

 mlhaltza, on 15 ianuarie 2022 - 20:25, said:


Bahahahaha. Good one.
Doar că eu cred că tu nu înțelegi faptul că fragilul echilibru soț-soție este menținut ȘI de posibilitatea de a putea revedea de 524367 ori fiecare sezon, oricând, oricum:)))
Dar, legat de subiect, să sperăm că Vodafone nu ne servește una nasoală și că este doar o eroare temporară. :D

Off.
Daca e fragil,cauta alta mai stabi(a).

Semnat
Stan patitu'

#27
Rua20

Rua20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 04.01.2022
Să-i ia dracu!vreau să mă loghez pe tel pe tv pe tablete din nou pe hbo go și pt că ia mâncat în kur pe cei de la Vodafone să schimbe ei nu știu ce nu mai merge!mie așa îmi apare:

Attached File  IMG_20220116_103233.jpg   56.31K   35 downloads

#28
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,836
  • Înscris: 07.07.2009
https://forum.softpe.../779986-hbo-go/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate