Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Evolutia celor mai activi 10 useri de pe forum

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Nu este nici o rorare. Din păcate nu m-am ţinut de treabă şi am ratat să fiu primul suta mia postit de pe softpedia. Aşa că să aibă andreic mai multe decât mine şi gata.

#20
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,194
  • Înscris: 24.02.2007
Bar chart race se numeste animatia. https://app.flourish.../bar-chart-race de exemplu e gratuit pentru date publice.

#21
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005

View Postdjl, on 15 ianuarie 2022 - 17:19, said:

Nu este nici o rorare. Din păcate nu m-am ţinut de treabă şi am ratat să fiu primul suta mia postit de pe softpedia. Aşa că să aibă andreic mai multe decât mine şi gata.
Felicitari. Poti estima cat timp efectiv ai petrecut pe forum ? Ai si alte activitati, job, hobby-uri care ti-ar mai putea ocupa timpul ?

Eu am contul din anul 3 de facultate, dar eu spun ca am adunat suficiente mesaje pentru cei 16 ani de forumeala. Nu cred ca as fi putut mai multe ca de cand l-am creat am avut si multe alte activitati, asa ca timpul e limitat pentru scris aici.

View Postdani.user, on 15 ianuarie 2022 - 20:25, said:

Bar chart race se numeste animatia. https://app.flourish.../bar-chart-race de exemplu e gratuit pentru date publice.

Nu arata rau, dar este folosit si pe alte forumuri ?

Edited by chaosss, 15 January 2022 - 21:00.


#22
djl

djl

    Smrt fašizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
În unele zile am stat cu orele, în aletele deloc. Dacă împarţi numărul de posturi la data înscrierii ai să vezi că nu ies în medie chiar multe posturi pe zi. În medie ies cam 21 de posturi pe zi. Dacă găseşti unde să le faci, îţi ia maxim 3 ore. 24-3 = 21, deci ai timp destul şi pentru altele.

Edited by djl, 15 January 2022 - 22:27.


#23
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,383
  • Înscris: 14.10.2008
Eu inainte de 2014 aveam timp berechet dar nu frecventam prea multe arii, dupa 2014 frecventez mai multe arii, au aparut mai multe subiecte ce imi plac, dar nu mai am timp ca inainte de 2014. Unii zic cum sa nu ai timp, seara acasa de la ora X la Y ce faci? Pai se omite un detaliu important: munca iti ia energia, esti obosit si nu mai stai pe forum sau faci alt hobby.

Edited by Neaceasca85, 16 January 2022 - 02:49.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate