Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Adresa mail AJOFM

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
am dat mail la ajofm si zice ca mesaj not send si da eroarea

Recipient user name ajofm ([email protected]) not unique.  Several matches found in Domino Directory.

Ce e si cum se rezolva?

#2
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,434
  • Înscris: 05.07.2018
Iti explic eu imediat.

Din cate stiu, tu nu esti in Bucuresti. Vezi ca si-au schimbat adresele de mail. Cauta bine pe net. Daca imi zici orasul, caut si eu.

Aaa, Olt. Stai un pic.

AJOFM Olt
Adresa: Str. Prelungirea Crisan, Nr. 2, Slatina Telefon: 0249 438 595 [email protected]

Edited by Puferiu_, 12 January 2022 - 14:33.


#3
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
bre karax, ca sa nu zici ca stai ca nu am vazut mesajul, ca nu stiam la ce te referi, etc, iti scriu public:

1. forumul are un regulament, care este valabil si pt tine. intelegem ca ai anumite probleme, insa cam faci ce te taie capul

1.1. titlurile topicelor trebuie sa fie reprezentative subiectului de discutie din topic. titlul tau "Problema e-mail yahoo" nu are treaba cu intrebarea ta. problema nu este la contul de mail, ci ca nu stii o adresa. iar asta e alta mancare de peste. a nu se intelege ca ma rezum la acest topic in aceasta privinta, pt ca ai destule topice care trebuie corectate, doar pt ca nu ai chef sa scrii ce trebuie

2. nu mai arunca topicele pe unde nimeresti. uneori parca zici ca dai de scroll si unde se opreste acolo deschizi si tu topicul. cred ca mai toti moderatorii au fost blanzi cu tine si intelegatori, insa matale te ascunzi in spatele problemei medicale si ignori absolut orice ti se zice si faci cete taie capul, pt ca ... probleme

fii mai atent pe viitor. si nu, te rog nu mai raspunde cu stai ca iau medicamentele x, ca am luat nu stiu ce, acum iau altceva si stai sa vezi. nici nu are legatura cu topicul si nici nu e problema noastra. dar incearca sa fii mai atent. daca stii ca nu esti limpede la momentul respectiv, mai asteapta pana esti si apoi deschizi topicele, ca forumul nu pleaca nicaieri si nici lumea nu ajunge la apocalipsa intre timp.

multumesc de intelegere

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate