Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Povestea spaima zmeilor.

HIDROCONSTRUCTIA nu a platit nici...

De ce unii oameni nu se bucura de...
 Radiator unitate interioara inghe...

autorecenzare - cu completare com...

Pe unde se pozeaza cablurile inst...

Nu reusesc sa downloadez Manjaro
 Exista masini de vanzare la 1000 ...

Valoare salariu tarifar dupa unir...

Cum pot sa dau aceasta gaura?

Copyright carte din 1940
 Mini laptop No Audio Output Devic...

Zdrobitor de fructe

Cort familie

Cum a fost pedepsit un medic care...

P+4 doka, tego sau cherestea

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

BourbonTSI

BourbonTSI

New Member

• Grup: Candidate Members
In momentul de fata, nu vand si pentru ca aceasta cladire va ramane proprietate, e mai viabil sa o fac eu decat sa cumpar efectiv deja construit. Daca vand e alta problema. Siguranta de a avea o cladire fara probleme e mai mare decat daca voi cumpara ceva deja cladit.

Cei care construiesc pentru vanzare trebuie sa taie foarte mult din costuri pentru a  duce la bun sfarsit o cladire. Din puctul meu de vedere , verificati bine ce cumparati pentru ca daca se face totul conform proiectului efectiv constructorul isi ia doar salariul lunar si atat din pretul de vanzare - la momentul de fata.
Cei care ii cunosc si construiesc au dificultati in a vinde si marja de profit. Dar sa vedem ce ne rezerva viitorul.

In principiu vreau sa opresc lucrarea peste 2 sau maxim 3 luni daca preturile materialelor nu vor stagna. Deocamdata vreau sa ies din pamant si apoi sa vedem costurile.

BourbonTSI

BourbonTSI

New Member

• Grup: Candidate Members
Din punctul meu de vedere niciodata nu a fost ieftin sa construiesti .
Pentru ca deocamdata nu caut un profit rapid, voi continua atat cat imi permite bugetul .
Cel mai ok ar fi sa termin cu tot , chiar daca vor fi datorii, si apoi un profit pasiv.
Cladirea se face pentru inchiriat  apart-hotel, si spatiu comercial la parter- un fel de pensie.

Banii vin si pleaca si cel mai important sa fie in miscare. valoarea lor a scazut de anul trecut pana astazi, dar valoarea pamantului si al cladirilor nu.
Numai bine.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate