Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Interfata diagnoza PSA pentru opel

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,157
  • Înscris: 05.09.2007
Caut o interfata pentru o corsa 2020 model fabricat sub PSA. Detin vxdiag si opcom care au modele Opel pana in 2021 dar corsa ultimul model nu apare deloc. Gasisem pe olx o lexia care avea in menu peugeot/citroen/opel dar nu mai e anuntul valabil(il salvasem la favorite ).
Are cineva vreo interfata PSA si poate confirma daca are si opel in menu ?

Se pare ca lexia 3 ar merge dar din cate anunturi am gasit in nici unul nu se specifica si opel. Mai jos am copiat un anunt de pe ebay :


Opel-Vauxhall: Corsa F, Combo Life, Combo Cargo, Zafira Vivaro Lite, Vivaro


Edited by csi1, 09 January 2022 - 10:46.


#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
De ce ai vrea sa investesti in asa ceva?  Scoti bani din asta sau ?
Daca nu :
Lasa linia aia ciudata de Opel - ca altceva decat opel nu vei putea testa!.
Investeste in Hyundai, Kia , toyota   sau grupul Renault,  Nissan, Dacia  sau grupul VAG:  Audi, VW, skoda.

Adevarul e ca asa de putine vanzari mai are acel grup Peugeot Opel - incat nu stiu cum rezista !

Edited by MembruAnonim, 09 January 2022 - 12:12.


#3
pancone99

pancone99

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 264
  • Înscris: 03.07.2008
Pai aici te-ai gasit sa intrebi???
Ai clubul marcii si acolo poti afla sigur ce ai nevoie!
www.clubopel.com

#4
csi1

csi1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,157
  • Înscris: 05.09.2007

 MembruAnonim, on 09 ianuarie 2022 - 12:12, said:

De ce ai vrea sa investesti in asa ceva?  Scoti bani din asta sau ?
Daca nu :
Lasa linia aia ciudata de Opel - ca altceva decat opel nu vei putea testa!.
Investeste in Hyundai, Kia , toyota   sau grupul Renault,  Nissan, Dacia  sau grupul VAG:  Audi, VW, skoda.

Adevarul e ca asa de putine vanzari mai are acel grup Peugeot Opel - incat nu stiu cum rezista !

am corsa electric si  insignia 2018 cumparate noi , Insignia abia a iesit din garantie. nu stiu ce vanzari au PSA la noi dar is pe locul 2 in Europa dupa VAG. mai am si un Duster , am Canclip renault si pentru el.
am si programator tpms cumparat din USA dupa ce reprezentanta nu a reusit sa-mi programeze niste senzori de presiune de pe niste jante noi , nu aveau "scula" necesara la momentul respectiv.

 pancone99, on 09 ianuarie 2022 - 12:57, said:

Pai aici te-ai gasit sa intrebi???
Ai clubul marcii si acolo poti afla sigur ce ai nevoie!
www.clubopel.com

is membru acolo din 2006 si am participat la multe intalniri, dar intrebam de o interfata peugeot . am scris ca am vxdiag si opcom(ala mai scump) care imi merg fara probleme pe insignia. am avut 2 vectre  si 3 insignii (toate noi) in ultimii 20 de ani.

#5
grofudaniel

grofudaniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 16.08.2008

 MembruAnonim, on 09 ianuarie 2022 - 12:12, said:



Adevarul e ca asa de putine vanzari mai are acel grup Peugeot Opel - incat nu stiu cum rezista !

Google Stellantis.

https://www.profit.r...europa-20473357

#6
susanu_pisu

susanu_pisu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.03.2012

View Postcsi1, on 09 ianuarie 2022 - 10:38, said:

Caut o interfata pentru o corsa 2020 model fabricat sub PSA. Detin vxdiag si opcom care au modele Opel pana in 2021 dar corsa ultimul model nu apare deloc. Gasisem pe olx o lexia care avea in menu peugeot/citroen/opel dar nu mai e anuntul valabil(il salvasem la favorite ).
Are cineva vreo interfata PSA si poate confirma daca are si opel in menu ?

Se pare ca lexia 3 ar merge dar din cate anunturi am gasit in nici unul nu se specifica si opel. Mai jos am copiat un anunt de pe ebay :


Opel-Vauxhall: Corsa F, Combo Life, Combo Cargo, Zafira Vivaro Lite, Vivaro


Salut...ce interfata mi-ar trebui (recomanda) pentru un Crossland X din 2019? Adica sa mearga si pe modele mai vechi de OPEL
Multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate