Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

La ce se refera un cod informatic...

Ce aș putea face cu 4 HDD fo...

Plafoniera led cu efect 3d :)
 Rss <content:encoded>

Cum faceti cu curierii?

Psihologia- este o știin5...

Lukașenko anunța ca a i...
 Poziționare eficienta senzor...

stereotaxie

curs desen - sau cum sa inveti si...

Sfat telefon buget 1000-1200 LEI
 Cum se inchiriaza mai eficient un...

3 intrebari legate de electroliza...

Sfat cumparare auto 4500 euro

Setare permisiuni user Linux Mint...

Schimbare CSC

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

chelooo

chelooo

Member

• Grup: Members

View PostCipri75, on 31 martie 2022 - 20:18, said:

Eu am schimbat de vreo 3 ori încercând sa activez call recorder. A mers fără probleme . Call recorder mergea pana ma logam în contul de Samsung cu adresa de RO după care se inactiva opțiunea deși rămânea vizibila. Sa fii atent sa îndeplinești toate preconditiile. Sa elimini orice metoda de blocare ecran,  sa scoți cartelele , și sa pui usb debugging pe on. De asemenea trebuie sa ai instalat USB Samsung drivers pe laptop

Ai reusit sa reactivezi call recorder cumva? Ai incercat si cu un cont Samsung pe care sa ai alta adresa?
Banuiesc ca ai activat call record cu CSC de Indonezia XID?

Mr_Hara

Mr_Hara

Very Active Member

• Grup: Senior Members

View PostCipri75, on 31 martie 2022 - 20:18, said:

Eu am schimbat de vreo 3 ori încercând sa activez call recorder. A mers fără probleme . Call recorder mergea pana ma logam în contul de Samsung cu adresa de RO după care se inactiva opțiunea deși rămânea vizibila. Sa fii atent sa îndeplinești toate preconditiile. Sa elimini orice metoda de blocare ecran,  sa scoți cartelele , și sa pui usb debugging pe on. De asemenea trebuie sa ai instalat USB Samsung drivers pe laptop

Stiu cum se schimba si ce trebuie facut inainte de toate dar imi dai Fail la treaba cu server-ul....
I-am contatctat pe cei de la SamKey(atat pe mail cat si pe pagina de Facebook) si nu mi-au raspuns nici in ziua de azi.

In print-ul de mai jos se vede ce si cum, asta le-am trimis si astora de la SamKey dar nimic.

Attached File  244653377_1000654147434507_3151816681908892933_n.png   280.41K   41 downloads

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate