Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 

Pc merge greu dupa reinstalare windows

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,848
  • Înscris: 26.10.2021
Ce cod de eroare ai?
Bipaie ceva?
Pot fi ramii, hard-ssd, temperaturi, etc.
Cand a fost curatat de praf si schimbata pasta la proc?

#20
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 19.10.2020

 p243df, on 29 decembrie 2021 - 09:37, said:

Ce cod de eroare ai?
Bipaie ceva?
Pot fi ramii, hard-ssd, temperaturi, etc.
Cand a fost curatat de praf si schimbata pasta la proc?

Unitatea e relativ noua,praf nu prea are,pasta planuiam sa o schimb undeva pe la inceputul verii,dar cu temperatura as fi de acord,am o carcasa care are un flow foarte prost,ziceam sa strang bani de una noua,recomandari?

 danb1961, on 28 decembrie 2021 - 20:46, said:

Ce faci după black screen +care e faza cu scoatere cablu hdmi, ca pare o problema video, un rezumat mai detaliat ar ajuta

Pai vad ca acm nu mai am problema,de la reinstalare windows,posibil sa fie si de la hdmi switch,ca pana sa il am pe asta,doar black screen aveam.Acum sa ti raspund la intrebare,pai nu se intampla mereu,dar cand era cazul,scoateam si bagam cablul hdmi din placa video sau din monitor si totul era rezolvat.

 dorin_2k, on 28 decembrie 2021 - 20:32, said:

Ai vreun client de torrent deschis?
Azi am deschis dupa un an si eu uTorrent si.... dupa2 ore vad ca aproape mi-a blocat PC-ul.
L-am inchis si e iar OK

Intradevar inainte de instalare curata,l am avut,dar nu il tineam deschis,doar cand aveam nevoie,acum dupa reinstalare,incerc sa il las fara nimic(doar browser-ul si un joc) si momentan se misca ok.O sa vad in timp daca exista iar probleme de genul si revin.

#21
p243df

p243df

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,848
  • Înscris: 26.10.2021
Instaleaza AIDA64si vezi acolo temperaturi, la unitati fizice-smart ce zice, etc.

#22
mariusixy

mariusixy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,351
  • Înscris: 28.09.2008
@Gamexperto_offi daca e sa tin cont de titlul topicului,  prin definitie trebuie sa incepi sa inlocuiesti componentele pana se rezolva problema.
Nu inteleg care e rostul topicului.
Ai reinstalat w10 si tot se manifesta problema deci e ca ghicitoarea aia cu palarie intr-un picior, ghici ciuperca ce e.
Doar nu te apuci sa cumperi componente pe ghicite ori dupa sfaturile unor useri care folosesc globuri de cristal.

Daca nu poti face rost de la prieteni de nici o componenta din unitate nu iti ramane decat sa il trimiti la service pc.
Mai poti incerca sa conectezi unitatea la tv prin hdmi.



#23
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 19.10.2020
Salut,revin cu o problema,am reinstalat iar windowsu acum 2 zile,iar acum,cand il inchid sau il pun pe sleep,internetul se deconecteaza(lan)trebuie ori sa scot cablul din pc ori sa l dezactivez de la network connections,stiti ce are?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate