Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Touch ID - Apple magic Keyboard

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,040
  • Înscris: 22.05.2003
Iubesc Touch ID pe al meu laptop cu procesor M1, deci mi-am dorit si o tastatura pt desktop cu Touch ID.

Quote

Tastatura Apple Magic MK2C3Z/A, Touch ID, Numeric Keypad, Int-English Layout, Alb

Din pacate... nici moshu nu a stiut ca aceasta tastatura, nu merge decat pe HW nou, cu procesoare M1, adica nu merge cu al meu Mac pro 2013...

E un topic informativ.

Quote

Mac with Apple silicon using macOS 11.4 or later

De ce e asa?

Aparent amprenta e tinuta in computer, deci computerele vechi nu au acel cip de criptare, special....

[ https://store.storeimages.cdn-apple.com/4982/as-images.apple.com/is/MK293 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.flanco.ro/media/catalog/product/cache/e53d4628cd85067723e6ea040af871ec/t/a/tastatura_apple_magic_mk2c3z.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007
si eu folosesc una, model compact, e ceea ce trebuie.
doar sagetile up/down le gasesc incomode rau. am avut un model mai vechi unde era toata tasta, nu pe jumatate ca la astea noi. dar se poate trai si asa.

Edited by laffin, 27 December 2021 - 16:33.


#3
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
Daca ai luat un produs Apple, esti "mancat". Trebuie sa marci banu' constant.  Asta da marketing!

(Fara suparare si heitareala, n-am nimic cu fanii marului, pur si simplu fac o constatare. Si ii laud pe Steve Jobs si urmasii lui pentru probabil cel mai bine marketat produs dupa Cocc cola).

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate