Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Colaborare Inna cu Sean Paul

* - - - - 9 votes
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#55
Municipalwaste

Municipalwaste

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 20.09.2020
Youtube merge pe algoritm. Adica, daca consumi gunoi, iti da gunoi. Pe YT intra toti analfabetii, aici suntem 90% lume buna. Si manelele au pe YT audienta si mai mare decat manelele americanizate, ce relevanta are?

#56
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,069
  • Înscris: 24.02.2011
Proști da' mulți

#57
Cousteau

Cousteau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,516
  • Înscris: 25.04.2007

View Postadisz, on 21 decembrie 2021 - 09:24, said:

Pana la urma cine este Inna asta?
Din ce zic baietii pe aici pare sa fie un posterior.

#58
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008

View PostMunicipalwaste, on 20 decembrie 2021 - 22:43, said:

n-are nimeni nicio problema cu opinia ta personala, dar asa se pot caca si altii in gustul tau, asa ca puteai sa te abti in a le scrie.

Edited by zyppster, 22 December 2021 - 16:12.


#59
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Înainte să dați cu pietre în INNA, nu uitați că ea este milionară în dolari din ce cântă ea. Muzica ei clar nu are valoare culturală sau măcar estetică, dar este muzică pe gustul cercopitecilor și al gibonilor de club.

INNA a făcut această colaborare încercând să se întoarcă în topurile din muzica mare. Dacă ascultați ce muzică este în acele topuri, veți înțelege că muzica INNEI e chiar bună în comparație cu ce este acolo.

INNEI noastre nu i-a plăcut să învețe, nu i-a plăcut să muncească, ea nu a fost înzestrată cu un talent sau cu o voce de excepție. Dar ea și-a urmat visul și a luptat pentru a rămâne o vedetă a muzicii comerciale. Cred că ea ar trebui admirată că a făcut atât de mult cu atât de puțin  !

Acest videoclip este varză, este complet lipsit de originalitate și INNA joacă prost de tot ! Cântecul este destul de OK, nu se compară cu "Flashbacks" sau "It don't matter", dar pentru un dans la o petrecere, e OK.

#60
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Nu ma regasesc in descrierea "cercopiteci si giboni". Iar in club, nu am fost niciodata. Habar n-am cum e.

#61
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Bănuiesc că îți place și ție acest cântec și în general muzica INNEI. Mie îmi place! Și îmi asum să fiu făcut cercopitec sau gibon, la urma urmei, asta este subcultura generalizată de azi. Nu e o jignire, e un mod de a ilustra decăderea gusturilor muzicale a acestei generații de tineri...

#62
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Nu sunt un fan al Innei. Imi plac doar cateva melodii.
Eu sunt mai mult cu muzica eurodance (a anilor '90).

#63
Municipalwaste

Municipalwaste

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 20.09.2020

View Postzyppster, on 22 decembrie 2021 - 16:10, said:


n-are nimeni nicio problema cu opinia ta personala, dar asa se pot caca si altii in gustul tau, asa ca puteai sa te abti in a le scrie.

Dar poti sa zici ce vrei de gusturile mele, nu trebuie sa te "abti" deloc. Eu nu ma supar, pentru ca nu ma simt vulnerabil.

#64
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
am da-o în bălării gratuite și nu și-ar avea rostul. decât să îmi descarc frustrările în muzica comercială sau de duzină, mai bine ascult ce îmi place. nu pot împiedica maneliștii să mai lanseze mizerii fonice noi dacă îi fac pe ascultători inculți sau cine știe cum. fiecare își câștigă existența într-un fel sau altul fie că scot numai căcaturi melodioase pe bandă. nu tre' să asociez subcultura cu muzica, fie ea și de proastă calitate.

Edited by zyppster, 22 December 2021 - 18:03.


#65
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Pff! Esti vulnerabil la limba romana, din cate bag eu seama.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Gh9uU4ia2lA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu poti sa le ai pe toate.

#66
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,559
  • Înscris: 05.11.2009

View Postsandel1, on 22 decembrie 2021 - 09:01, said:

Ăștia care vă place găinna, uitați-vă la topicul cu Zdob&zdub deschis în aceeași zi, ca să vedeți că nu suntem hateri la orice melodie. La aia toate comentariile sunt pozitive, așa că problema e la voi, că vă plac piesele comerciale goale de conținut, nu și de haine. Posted Image

acuma fara suparare, dar ce e rau ca iti place bunti buntzi, atata timp cat gadila placut urechea? ca nu e muzica din aia in care sa gasesc nemurirea, nici muzica din aia pe care o tavalesti pe una 10 ore , ci e doar o melodie (simpla) care suna k.

#67
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,069
  • Înscris: 24.02.2011
Nu-i nimic rău să-ți placă așa ceva. Decât jelaniile moldovenilor (rîmeși, motani și alte carle) mai bine ascult o Innă sau o Shakiră. Măcar astea nu au pretenția că fac artă.

Edited by sandel1, 22 December 2021 - 18:42.


#68
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,708
  • Înscris: 31.12.2013
Totuși Irina Rimes știe muzică...

#69
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Irina, Minelli si Delia sunt cele 3 compozitoare de sex feminin, din muzica autohtona.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate