Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

Crypto.com retragere

  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
elxben

elxben

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.12.2021
Salut!. am pus 0.0035 btc (178$) in crypto.com si acum vreau sa retrag totul. Applicatia nu sa lasa sa fac pentru ca nu am pus nici un euro pe aplicatie. Intrebarea me este daca pun 20 euro in aplicatie pot sa retrag tot banii?

#2
aditzuuu

aditzuuu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 09.11.2007
Si 1 euro e suficient sa pui.

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
De curiozitate, ai avut ceva castig de la depunere pana acum, la retragere ?

Intreb, pentru ca ma tenteaza si pe mine sa investesc sume mici in crypto si sa am un oarecare castig, indiferent cat de mic este.

Edited by MembruAnonim, 20 December 2021 - 10:12.


#4
elxben

elxben

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.12.2021
andrew cred ca am pierdut  30-40 lei. in opinia mea daca vrei sa castigi ceva atunci trebuie sa alegi long term si sa cumpari acum. toata lumea vinde acum din cauza craciunului si de exemplu bitcoinul este approx 46k. iar in ianuarie o sa creste la 50-55k iar o sa cada la februarie din cauza sfarsitul anului la cinezii. sper ca am putut ajuta :pp

#5
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007

 MembruAnonim, on 20 decembrie 2021 - 10:12, said:

Intreb, pentru ca ma tenteaza si pe mine sa investesc sume mici in crypto si sa am un oarecare castig, indiferent cat de mic este.
Până te decizi să investești acele sume mici în cripto, învață despre cum identifici trendul, care este momentul optim pentru a intra s
și stabilește-ți clar un targhet. Altfel vei intra într-un moment nu tocmai fericit, vei face o alegere nu tocmai inspirată și fie vei pierde bani, fie o să stai mult timp cu ei blocați. Gândește-te că criptomonedele nu doar cresc, cresc dar nu toate, altele scad și nu își mai revin. O intrare în ce trebuie, când trebuie, nu doar că îți va aduce profit dar te va stimula să aprofundezi studiul și până la a deveni trader nu mai este decât un pas. Succes!

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 TLGTLC, on 20 decembrie 2021 - 10:30, said:

Până te decizi să investești acele sume mici în cripto, învață despre cum identifici trendul, care este momentul optim pentru a intra s
și stabilește-ți clar un targhet. Altfel vei intra într-un moment nu tocmai fericit, vei face o alegere nu tocmai inspirată și fie vei pierde bani, fie o să stai mult timp cu ei blocați. Gândește-te că criptomonedele nu doar cresc, cresc dar nu toate, altele scad și nu își mai revin. O intrare în ce trebuie, când trebuie, nu doar că îți va aduce profit dar te va stimula să aprofundezi studiul și până la a deveni trader nu mai este decât un pas. Succes!
Multumesc de sfaturi

#7
pacapaca

pacapaca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 28.07.2017

 elxben, on 20 decembrie 2021 - 10:23, said:

andrew cred ca am pierdut  30-40 lei. in opinia mea daca vrei sa castigi ceva atunci trebuie sa alegi long term si sa cumpari acum. toata lumea vinde acum din cauza craciunului si de exemplu bitcoinul este approx 46k. iar in ianuarie o sa creste la 50-55k iar o sa cada la februarie din cauza sfarsitul anului la cinezii. sper ca am putut ajuta :pp
Sunt fanul tau nr.1 Cum le stii tu pe toate... ca un om mare ce esti!

#8
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Long term făcut fără strategie poate fi păgubos. De ce să cumperi acum când nu ai un semnal clar? Cumperi la 46000 când ai semnal că va crește...nu iei la 46000, iei la 47-48000 dar va fi limpede că se va duce în sus. Dacă nu ai nici o confirmare, iei la 46000 și se duce în jos la 42000 (de exemplu)? Ce faci? Te apuci de făcut DCA-uri? Când puteai aștepta să mergi la sigur...

#9
elxben

elxben

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.12.2021
acum pot sa retrag dar nu stiu din ce cauza spuna ca non withdrawable. ce pot sa fac acum?

#10
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Pai este long term... pe termen lung cumperi acum (chiar si la 50-60K) si astepti urmatorul bull market (probabil 2025), daca nu vrei ori nu reusesti sa scoti la sfarsitul acestui bull market (pe varf)... vinzi atunci (dupa 2024/2025) la cat vrei tu caci oricum BTC va fi probabil mai sus de 200K in permanenta...

Edited by rz, 20 December 2021 - 14:47.


#11
Gabone35

Gabone35

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2022
Salut, am cumpărat câteva critpomenode pe Crypto.com, sa presupunem ca pe viitor câteva din ele vor exploda și vreau sa mut bani din crypto în contul meu personal, ce trebuie sa fac? Sunt la început de asta întreb pentru ca nu știu exact ce trebuie sa fac,

#12
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,601
  • Înscris: 13.03.2005
In primul rand citești pagina de ajutor de la cripto.com....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate