Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 

Previziuni 2022, cu probabilitati

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,233
  • Înscris: 24.02.2007
Ce credeti ca se va intampla in 2022? Se accepta doar raspunsuri sub forma:
  • 90% - Se va intampla/va fi ...
  • 50% - Se va intampla/va fi ...
  • 10% - Se va intampla/va fi ...


#2
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,496
  • Înscris: 25.10.2007
90% va fi ca 2020 too..

#3
Rares95

Rares95

    Severin, MH

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,433
  • Înscris: 18.01.2020
90% va fi o motiune de cenzura Posted Image

#4
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014

View Postdani.user, on 17 decembrie 2021 - 15:51, said:

Ce credeti ca se va intampla in 2022? Se accepta doar raspunsuri sub forma:

si raspunsul tau unde este?

#5
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,014
  • Înscris: 23.09.2005
100% ca nu se declara finalul pandemiei. Adica nu se termina, cu alte cuvinte.

Hai, no, fie doar 99%. Intotdeauna trebuie sa lasam loc ca poate ne inselam.

Edited by Phobos, 17 December 2021 - 16:10.


#6
horhescu

horhescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 14.05.2018
ianuarie - aprilie valul 5, dupa relaxare pana in septembrie ca incepe sezonul... din septembrie valul 6, si tot asa.

View PostRares95, on 17 decembrie 2021 - 16:00, said:

90% va fi o motiune de cenzura Posted Image

nu se intampla, se vor intelege la ciolan

#7
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012
  • 90% - Imi vor mari salariul
  • 50% - Imi vor mari salariul cu cat am cerut
  • 10% - Imi vor da mai mult decat am cerut


#8
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004
2022

Attached Files

  • Attached File  2022.JPG   95.01K   24 downloads


#9
saandy76

saandy76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 20.11.2021

View PostRares95, on 17 decembrie 2021 - 16:00, said:

90% va fi o motiune de cenzura Posted Image

100% moţiune şi alegeri anticipate
Şi Iohănel va lua o vacanţă prelungită

View PostAndreysc7, on 17 decembrie 2021 - 16:14, said:

  • 90% - Imi vor mari salariul
  • 50% - Imi vor mari salariul cu cat am cerut
  • 10% - Imi vor da mai mult decat am cerut


Inflaţia va mări la toţi salariilePosted Image

#10
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,437
  • Înscris: 30.08.2017
100% Dinamo retrogradeaza
90%  creste bitcoin
80%  imi creste salariul
70%  vom avea valul 8 in octombrie 2022

Edited by george_alexandru, 17 December 2021 - 16:50.


#11
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
110 % o sa fac multi bani. Am citit ieri pe un sait obscur , la horoscop , ca Leii vor avea ,citez, " magnet la bani in 2022 " .
100 % Gemenii si Racii au sa ajunga in pragul saraciei . Sursa este acelasi sait .
  90 % fiecare tip de vaccinat va face parte dintr-un ONG specific cu numele vaccinului , care va deveni ulterior partid politic si toate vor veni la guvernare in 2023. Nicusor Dan va fi in continuare primar si se va vaccina cu Pfizer . Cei cu trecut politic dubios ( J & J , AZ si Mdrn ) vor fi acceptati in partid dar in esalonul 3 .

#12
adriansdrei

adriansdrei

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 13.10.2021
Estimarile mele:
  • 90% ca pandemia va continua sa produca victime  si in 2022 (vom purta masca,  vor aparea tulpini noi, dar vor aparea si noi vaccinuri si primele pastile vor fi distribuite). Vaccinarea va fi obligatorie, cei nevaccinati vor fi amendati, taxati suplimentar, restrictionati la drepturi sau arestati  si vaccinati fortat apoi (depinde de la tara la tara). Din martie 2022, in Austria cei nevaccinati vor fi amendati.
  • 70%  ca criza economica si cea energetica vor continua si  vor fi impuse  legi ecologiste mai drastice - carnea, mobilierul, hainele de piele, automobilele pe baza de benzina, gazele si electricitatea pe baza de carbuni/petrol,  computerele si telefoanele se vor scumpi. Se va trece pe sistem de reciclare , energii verzi (in special cea nucleara) si trai minimalist eco. Masinile electrice vor fi si la mai mare cautare.   Tot mai multi vor trece pe Cloud.  Mineritul de criptomonede  pica, dar lumea va incepe sa faca tranzactii in criptomonede.
  • 50% ca democratii din America vor pierde alegerile legislative, republicanii vor face majoritate in Congres, Biden dupa ce va face 80 ani va fi scos pe faras, Kamala devine prima femeie presedinte!
  • 30%  ca China va invada Taiwanul   -desi China e o putere militara cu cea mai mare armata din lume si cu o flota net superioara,  e cam imposibil sa debarce acolo avand in vedere ca Taiwanul dispune de mine anti-nave si de 4 submarine avansate tehnologic care le pot produce pierderi mari chinezilor+ un sistem defensiv anti-aerian si anti-tanc si armament de la americani.Ca va reusi sau nu sa ocupe Taiwanul, China  va fi terminata pe termen lung.
  • 10% ca Rusia sa invadeze Ucraina, cel mult va ocupa Donbassul....daca o va face, vesticii vor distruge economia Rusiei cu cele mai dure sanctiuni. Cam putin probabil ca Israelul si SUA sa bombardeze Iranul
  • 0% ca USL si guvernul Ciuca sa reziste pana la finalul anului 2022 si Nicusor sa faca ceva pentru Bucuresti.

Edited by adriansdrei, 17 December 2021 - 17:09.


#13
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.04.2007
Plus 10% de la mine:100% se va scumpii.

#14
WorstSpiderman

WorstSpiderman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 18.06.2019
apare VIATA PE BAZA DE ABONAMENT
la orice
Am zis!

#15
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,065
  • Înscris: 24.02.2011
100% se va scumpi gazul și electricitatea
90% Burleanu va pune la națională un antrenor român fără valoare.

#16
AKSAGUAM

AKSAGUAM

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 24.09.2021
O sa imi mearga mai bine decit in 2021.

#17
Rav_885

Rav_885

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,805
  • Înscris: 17.09.2021
95% va fi foame maxima, preturi mari, facturi uriașe, vor rămâne foarte putini bani pentru mâncare.

80% carnea va deveni un lux, va ajunge la 50 lei kilu..la fel celelalte, scumpiri cu 200%

80% se va forța modificarea Constituției astfel încât să nu mai existe drepturi și libertăți garantate. Acestea vor fi permise doar prin ordin de ministru

80% se va începe gradual vaccinarea cu forța a oamenilor pe întreaga planetă

80% va începe porcaria cu banii integral electronici. Toți banii neaflati în conturi bancare la data tranziției vor face anulați

70% eco-terorismul stupid, agresiunea multiculti și LGBTQ-ETC și neomarxismul  multi cultural vor lua amploare. Noua ideologie (religie) va fi introdusă în școli și băgată pe gât copiilor

70% se vor promova agresiv avantajele implanturilor introduse în creier sau sub piele.

60% va începe uberizarea muncii  - fiecare om va cara cate ceva in spinare pentru a putea supraviețui

50% se va promova agresiv egalitarismul in sărăcie și trai frugal. Fiecare om va alerga după câte un bob de mazăre și se va închina la o legătură cu ceapa verde

50% vor fi provocate tot felul de crize - pene de curent, sistemul de carduri, transporturile, criza apei potabile, etc, pentru a indobitoci populația prin privațiuni de bunuri elementare

40% va fi interzisă orice forma de activitate de subzistență in afara sistemului - crescut porci, găini, cultivat in ograda, etc.

40% va începe porcaria cu munca in multivers ...îți pui niste căști pe ochi și nu mai iesi de acolo zi lumina, lucrând cot la cot cu alți lucrători.

#18
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004

View PostRav_885, on 17 decembrie 2021 - 19:16, said:

95% va fi foame maxima, preturi mari, facturi uriașe, vor rămâne foarte putini bani pentru mâncare.

80% carnea va deveni un lux, va ajunge la 50 lei kilu..la fel celelalte, scumpiri cu 200%

80% se va forța modificarea Constituției astfel încât să nu mai existe drepturi și libertăți garantate. Acestea vor fi permise doar prin ordin de ministru

80% se va începe gradual vaccinarea cu forța a oamenilor pe întreaga planetă

60% va începe uberizarea muncii  - fiecare om va cara cate ceva in spinare pentru a putea supraviețui

50% se va promova agresiv egalitarismul in sărăcie și trai frugal. Fiecare om va alerga după câte un bob de mazăre și se va închina la o legătură cu ceapa verde

50% vor fi provocate tot felul de crize - pene de curent, sistemul de carduri, transporturile, criza apei potabile, etc, pentru a indobitoci populația prin privațiuni de bunuri elementare
nici o noutate, astea le aveam deja in comunism sau anii '90

View PostWorstSpiderman, on 17 decembrie 2021 - 18:28, said:

apare VIATA PE BAZA DE ABONAMENT
la orice
Am zis!
pai deja e: se cheama chirie sau utilitati.
si ce vrea sa insemne "am zis-ul" ala de la sfarsit? un fel de batut cu pumnul in masa?!

Edited by rex, 17 December 2021 - 19:23.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate