Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Samsung Note 2022, schimbare de nume a seriei S - zvon

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,373
  • Înscris: 24.09.2017
si la 6.5/ecran full hd, la 52-ul meu are 400 ppi. am o tableta de 8 inch cu 189 ppi pe care chiar citesc si nu ma deranjeaza. deci na, pentru mine e mai mult decat ok. oricum mi se pare pierdere de timp sa te uiti pe telefon la filme. poate un video pe youtube cand esti pe buda sau astepti ceva, treaca mearga. dar filme... exista sony cu 4k, daca conteaza asa mult. dar mai multi pixeli= bateria se duce mai repede. si ma indoiesc ca vezi tu diferenta intre 400 ppi si 600 ppi.

Edited by bobitad, 14 December 2021 - 18:20.


#20
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Eu pe Note 10+ nu am trecut niciodata pe WQHD+ (3040x1440) de cand il am si pana acum, diferenta de calitate e prea infima ca sa fie observata usor. In schimb probabil as observa o diferenta notabila la consumul de baterie.

#21
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008

View PostDeliriumSilence, on 14 decembrie 2021 - 11:06, said:



Ce intrebare INUTILA, ca sa nu zic altfel. Logic ca mai sunt  oameni care folosesc casti cu fir, nu gunoaiele wireless.

Interesant ti-ai ales cuvintele. "Gunoaiele wireless". Moda asta inventata de copii de a vorbi incepe sa zgarie pe urechi (ca tot vorbesti de casti). Banuiesc ca, potrivit stilului de a te exprima in extreme, daca era ceva ce iti placea, era "genial".

Edited by Paranoir, 15 December 2021 - 16:33.


#22
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
Dar totusi discutia nu este despre casti, nu cred ca e cazul sa insistam in directia asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate