Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

In cautarea unei case/duplexuri in Cluj

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ferydaboss

ferydaboss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 19.04.2008
Salutari! Sunt in cautarea unor case/duplexuri prin Cluj, diferite zone etc. de cateva luni umblu ca nebunul pe strazi, oriudne unde e semn de constructie ma opream, luam nr de tel, sau unde era afis cu nr de telefon (99.9 % erau agentii) am luat si am sunat, dar nu am reusit sa gasesc nimic inca... caut si pe OLX, siteuri de agentii etc..

Am cautat pe Voronet, Manastur, europa, buna ziua, intre lacuri, roata faget, faget (dinspre europa), macesului, becas... As evita Dezmir si Floresti-ul deocamdata..

Intrebarea mea este: Cunoasteti pe cienva cine construieste intr-o zona mai ok? Care ar fi interesat eventual de un schimb cu un apartament in Marasti (strada pirncipala, 21 Decembriemnr 129,  foarte buna de chirie/sediu firma etc - parter inalt bla bla) si la un pret mai OK? imi puteti da link/detalii/ nr de wahtsapp/tel

#2
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006
De ce nu te rezumi la un singur topic deschis?
Asta-i cred ca al patrulea deja,pe tema cumpararii casei

#3
BaXXXon

BaXXXon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 10.08.2021
Nu cred ca vrea nimeni schimb cu un ap la strada aglomerat , praf , galagie etc. Pune-l la vanzare , vezi daca te cauta careva ...

 adisz, on 11 decembrie 2021 - 11:48, said:

De ce nu te rezumi la un singur topic deschis?
Asta-i cred ca al patrulea deja,pe tema cumpararii casei
Care-i treaba ta ? Il ajuti daca poti c-o informatie si in rest iti vezi de ale tale ca nu vad sa fi ceva moderator pe arie ?! Posted Image

#4
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,395
  • Înscris: 07.05.2018
Stiu eu un duplex in Zorilor. 450k e Aproximativ 200 mp

Edited by carturarulobosit, 11 December 2021 - 13:55.


#5
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,901
  • Înscris: 24.12.2010

 ferydaboss, on 11 decembrie 2021 - 11:35, said:

Salutari! Sunt in cautarea unor case/duplexuri prin Cluj, diferite zone etc. de cateva luni umblu ca nebunul pe strazi, oriudne unde e semn de constructie ma opream, luam nr de tel, sau unde era afis cu nr de telefon (99.9 % erau agentii) am luat si am sunat, dar nu am reusit sa gasesc nimic inca

poftim:

https://www.imobilia...ca?id=267910577
https://www.remax.ro...uj > Macicasu >
https://www.olx.ro/i...judet/q-duplex/

daca arde, si dupa cum expui situatia inteleg ca arde, cumperi si prin agentii. lasi 2% (sau mai putin in functie de pret si de cum negociezi) si finalizati tranzactia

Edited by mikaell, 11 December 2021 - 14:22.


#6
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

 BaXXXon, on 11 decembrie 2021 - 13:37, said:

Care-i treaba ta ? Il ajuti daca poti c-o informatie si in rest iti vezi de ale tale ca nu vad sa fi ceva moderator pe arie ?! Posted Image

Pisca tare urzicile,nu-i asa?Posted Image

Inteligentule,io i-am dat o informatie buna.
Daca deschide in patru locuri,risca sa piarda esentialul.
Te-ai prins,istetule?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate