Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Cum trimit newsletter din hosting?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017
Am un site nou in wordpress si vreau ca cei care se aboneaza la newsletter sa primeasca de la mine, la cateva zile, ceva oferte.
Ideea e ca am revenit in webdesign dupa mult timp si observ ca toata pluginurile de newsletter din wordpress the obliga sa-ti faci cont la  mailchimp sau alte companii care sunt foarte scumpe.
Pe vremuri cand lucram in joomla, cei care se abonau la newsletter primeau ofertele mele fara sa fiu nevoit sa am cont la mailchimp sau alte prostii. Din host puteam trimite mailuri daca aveam ceva smtp setatat, parca.

Intrebarea mea, exista vreun plugin prin care poti lasa vizitatorii sa se aboneze la newsletter, iar tu sa poti sa le trimiti oferte direct din hostul tau, fara sa fii nevoit sa trimiti mailuri prin mailchimp?

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Eu citesc ca au și ceva versiune free cei de la Mailchimp

Our Free Marketing plan is ideal for beginners who want to grow their audience and create campaigns while testing out some of Mailchimp's tools and features. It includes all the basics you need to start marketing. The Free plan includes up to 2,000 contacts and 10,000 sends per month, with a daily send limit of 2,000.

https://mailchimp.co...-pricing-plans/

#3
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
Banuiesc ca ai gazduire web cu cPanel, vezi Mailman.
Probabil exista si vreun plugin de WP ce se integreaza cu mailman.

P.S. Vezi ca majoritatea furnizorilor de servicii de gazduire web impun limita de mail-uri pe ora si pe zi.

#4
guyroux

guyroux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 05.04.2017

View PostLensFlare, on 07 decembrie 2021 - 19:27, said:

Banuiesc ca ai gazduire web cu cPanel, vezi Mailman.
Probabil exista si vreun plugin de WP ce se integreaza cu mailman.

P.S. Vezi ca majoritatea furnizorilor de servicii de gazduire web impun limita de mail-uri pe ora si pe zi.
Asta e negociabil cu el. Ideea e sa pot face asta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate