Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

My Wallet by Emag

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
428 replies to this topic

#91
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005
Folosit, inclusiv plătit în avans (se poate și asta). Funcționează ok.

#92
Drumroll

Drumroll

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 16.07.2021

 nicu131, on 24 decembrie 2021 - 14:50, said:

Daca iti este spart contul, se poate cumpara cu banii din Wallet, si tu ramai cu datoria?
Ca sa folosesti wallet-ul tb sa ai un card atasat, daca ai card atasat, ti se poate intampla acelasi lucru cu sau fara wallet daca ti se sparge contul. Dar da, probabil e o idee buna sa pui o parola mai sanatoasa(daca o aveai prea simpla)

#93
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
L-am incercat si eu si la cateva zile am vrut sa platesc datoria, intre timp banca mi-a emis un alt card si l-au anulat pe cel vechi, acum desi l-am inlocuit in contul emag, payu il tine minte pe cel vechi si nu pot efectua plata, i-am contactat pe messenger si nu stiu nici ei ce sa faca, au zis sa mai astept pana gasesc si ei o modalitate.

#94
nonameshadow

nonameshadow

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,520
  • Înscris: 06.05.2008
Am patit eu cand era plata in 14 zile. Mi-a expirat cardul inainte sa deconteze suma.
Ziua urmatoare mi-a trimis email ca plata nu a putut fi procesata si mi-a trimis un nou link in care sa fac plata cu un alt  card.


#95
bogdan_popescu

bogdan_popescu

    Jesus is coming soon!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,543
  • Înscris: 13.05.2008
Asa mi-au raspuns si mie acum, ca sa astept pana expira termenul si apoi o sa pot cu alt card.

#96
oxygenp

oxygenp

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.01.2022
Oare are cineva un wallet cu suma mai mica decat a mea? Posted Image
[ https://i.ibb.co/5cpjCmh/Capture.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

P.S. Client emag de 12 ani
       Genius de ~2 ani
       400+ comenzi

#97
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,272
  • Înscris: 11.08.2019
Cum or fi ajuns la suma aia? :lol:

#98
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,773
  • Înscris: 25.01.2007
Da, io, nici nu am wallet. Posibil pentru ca nu am card asociat la Genius, doar card asociat în contul emag.

#99
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,484
  • Înscris: 30.08.2006
Si numai 238 lei sunt disponibili. Probabil ca te-ai folosit de restul. Ce card ai inregistrat in aplicatie ?
La mine e un Revolut pus de 3 luni de cand am primit genius gratuit si doar 32 de comenzi in foarte multi ani.
Cu toate astea am limita de 1000 lei.

Edited by Leo2006, 07 January 2022 - 16:09.


#100
Corl

Corl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 11.04.2006
Mda si eu am 1000 de lei dupa 10 ani si comenzi de 10 000 euro   (si doar 3 returi ).   Dar recunosc ca as cumpara ceva de 1000 de lei care nu imi prea trebuie daca pot plati in 3 rate .Pentru ca am impulsul asta m-am ferit sa imi fac carduri de credit .

#101
oxygenp

oxygenp

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.01.2022

 Leo2006, on 07 ianuarie 2022 - 16:04, said:

Si numai 238 lei sunt disponibili. Probabil ca te-ai folosit de restul. Ce card ai inregistrat in aplicatie ?
La mine e un Revolut pus de 3 luni de cand am primit genius gratuit si doar 32 de comenzi in foarte multi ani.
Cu toate astea am limita de 1000 lei.
Da , am folosit vreo 200 sa vad daca functioneaza. Am 6 carduri inregistrate, de salariu, credit, revolut etc... Nu imi dau seama cum au ajuns la suma asta

#102
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Stiu persoane care au 5000 lei limita

#103
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Client E-mag de 10 ani cu 423 de comenzi si genius expirat + doua carduri inregistrate, nu am optiunea activa.

#104
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,712
  • Înscris: 30.11.2021
Ne am cam bucurat prea devreme.


#105
mikaell

mikaell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,888
  • Înscris: 24.12.2010

 aceton, on 10 ianuarie 2022 - 09:44, said:

Client E-mag de 10 ani cu 423 de comenzi si genius expirat + doua carduri inregistrate, nu am optiunea activa.

nu am optiunea de wallet activa si cumparaturi in total de vreo 3500 euro in decursul a 7 ani (card emag + genius activat). n-am fost fan mare emag, am preferat alte magazine online de cele mai multe ori.  probabil nu prezint interes fiind prea sarac in acceptiunea lor

#106
ccristyan

ccristyan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 17.03.2014
Eu am comenzi de 15.000 euro in ultimele 16 luni si nu am optiunea activa Posted Image)

Cine stie pe ce criterii au dat acces la functie, poate vechimea contului?

Edited by ccristyan, 10 January 2022 - 23:02.


#107
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,773
  • Înscris: 25.01.2007
pe primul care a zis suma cumparaturilor, l-am crezut ca tine un excel cu tot ce cheltuie. dar acu' chiar toti aveti exceluri din astea?

#108
ccristyan

ccristyan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,028
  • Înscris: 17.03.2014

 slai, on 10 ianuarie 2022 - 23:24, said:

pe primul care a zis suma cumparaturilor, l-am crezut ca tine un excel cu tot ce cheltuie. dar acu' chiar toti aveti exceluri din astea?


Chiar am un excel cu absolut tot ce cumpar important, un telefon nou, o piesa la pc, un aspirator, etc, dar nu iau in calcul lucrurile de consum, alimente, detergenti, etc.

Nu am calculat special pentru emag, dar numarul de mai sus l-am obtinut inmultind comenzile cu o valoare medie a acelor comenzi, daca nu cumperi haotic este usor sa iti contorizezi cheltuielile.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate