Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

My Wallet by Emag

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
433 replies to this topic

#73
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,087
  • Înscris: 29.01.2016

 mirel3003, on 22 decembrie 2021 - 10:31, said:

1000 Ron am si eu...

Cont de 7 ani
92 comenzi in 7 ani in valoare de 82722.48 RON (~17.000 euro).

Unde vezi valoarea totala a comenzilor ?
Numarul de comenzi l-am gasit, dar valoarea nu.

#74
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,735
  • Înscris: 30.08.2006
Si la mine apare limita la 1000 lei.
Cred ca are legatura cu faptul ca ai cardul salvat in aplicatie. Eu am genius si cardul Revolut salvat in aplicatie. Acum inteleg ce vor sa faca. E un fel de credit pe 3 luni si cu avans, pe un card de debit.

#75
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,946
  • Înscris: 04.10.2007

 MembruAnonim, on 22 decembrie 2021 - 10:51, said:

De unde stii suma exacta? Se poate afla din aplicatie?

O stiu pentru ca am un excel cu cheltuielile mele... nu stiu daca poti vedea in contul de emag...

#76
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,946
  • Înscris: 04.10.2007

 Leo2006, on 22 decembrie 2021 - 11:05, said:

Si la mine apare limita la 1000 lei.
Cred ca are legatura cu faptul ca ai cardul salvat in aplicatie. Eu am genius si cardul Revolut salvat in aplicatie. Acum inteleg ce vor sa faca. E un fel de credit pe 3 luni si cu avans, pe un card de debit.

Intr-o tara normala e o chestie faina... in Romania, presimt ca o sa isi ia Emag multe tepe... si de unde credeti ca vor recupera pierderile... tot de la noi clientii cinstiti....

#77
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,917
  • Înscris: 18.12.2007
Fii sigur ca si-a facut deja analiza eMag-ul si nu o sa dea optiunea asta oricui.

#78
UNBREAKABLE

UNBREAKABLE

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 881
  • Înscris: 07.12.2004
Client de 14 ani, cu Genius, peste 500 de comenzi... Mi-a aparut optiunea My Wallet si limita este si la mine 1000 lei (prea mica ca sa aiba sens sa folosesc serviciul).

Pentru cine e interesat, astia par sa fie termenii si conditiile pt. "CONTRACT DE CREDIT DE TIP “PLĂTEȘTE PESTE 30 ZILE”": https://s13emagst.ak...bnpl2-terms.pdf
Si dupa cum e formulat, se analizeaza la fiecare comanda cererea si nu e garantat ca ti se acorda "creditul" de catre PayU.

Edited by UNBREAKABLE, 23 December 2021 - 00:50.


#79
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012

 MembruAnonim, on 06 decembrie 2021 - 17:44, said:

Nu stiu daca va fi disponibil tuturor sau celor cu Genius sau celor care au istoric cu multe comenzi/fara retururi exagerate etc.

Ce sunt alea retururi exagerate?

#80
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 bv01, on 23 decembrie 2021 - 07:30, said:


Numar exagerat de retururi. Mai sunt unii care isi cumpara tv-uri, telefoane etc, le tin 30 de zile si apoi le dau retur. Daca din 20 de comenzi, la 15 s-a dat retur... se cam incadreaza in categoria clientului neserios.

#81
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012
Poate așa gândim noi, dar atâta vreme cât respectă politica eMag, nu cred că poate fi folosit acest argument.
De exemplu, eu am o alergie maximă la bântuit prin magazine / malluri ca să îmi cumpăr haine sau încălțăminte
Folosesc foarte mult sistemul ăla de plată la 15 zile pentru categoria asta, ba chiar comand 2-3 mărimi diferite odată ca să păstrez ce se potrivește. Cu asta m-a câștigat eMag pentru mulți ani ca client.
Ce nu îmi vine, bag frumos la easyBox. Nu e vorba doar despre mine, ci toată familia. Fac treaba asta de una / două, uneori de trei ori pe lună.
Mie îmi apare opțiunea de Wallet, dar nu cred că o voi folosi. Sunt client din 2009 și cumpărături de aprox 90000 lei la eMag.

#82
Sm1th

Sm1th

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 365
  • Înscris: 17.05.2021
la mine am limita de 1500 lei

 bv01, on 23 decembrie 2021 - 07:41, said:

Folosesc foarte mult sistemul ăla de plată la 15 zile pentru categoria asta, ba chiar comand 2-3 mărimi diferite odată ca să păstrez ce se potrivește. Cu asta m-a câștigat eMag pentru mulți ani ca client.
Ce nu îmi vine, bag frumos la easyBox. Nu e vorba doar despre mine, ci toată familia.

cu sistemul asta te inregistrezi cu retururi multe

#83
bv01

bv01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,113
  • Înscris: 06.12.2012

 Sm1th, on 23 decembrie 2021 - 16:52, said:


cu sistemul asta te inregistrezi cu retururi multe

Păi e OK, nu stau să număr retururile. Fix ăsta e scopul sistemului.

#84
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Emag My Wallet
  
La eMAG ai cele mai relaxate sesiuni de shopping!
  
Poți achita produsele preferate cu cardul salvat, folosind noile metode de plată*: peste 30 de zile sau în 4 rate!   
* Disclaimer: Noile modalități de plată sunt un proiect eMAG dezvoltat împreună cu PayU S.A. și nu sunt momentan disponibile pentru toți clienții eMAG. Metodele de plată sunt disponibile pentru produsele eligibile și sunt finanțate de PayU S.A.   
PayU Spółka Akcyjna, cu sediul social în Poznań (60-166), Gruwaldzka 186, înscrisă în Registrul Comerțului din cadrul Registrului Judiciar Național ținut de Tribunalul Regional pentru Poznań - Nowe Miasto i Wilda din Poznań, Divizia Comercială VIII a Registrului Judiciar Național, sub numărul KRS: 0000274399, NIP: 7792308495, autorizată să desfășoare activități comerciale în calitate de instituție de plată națională, înscrisă în registrul instituțiilor de plată naționale cu numărul IP1/2021, supravegheată de Autoritatea de Supraveghere Financiară din Polonia (Komisja Nadzoru Finansowego), număr de telefon (+48 22) 262 50 00, e-mail [email protected], abilitată să presteze servicii de plată în mod direct în România în temeiul libertății de a presta servicii în condițiile legislației aplicabile a Uniunii Europene.



1. Limita poate fi găsită în secțiunea "Wallet" din contul eMAG, este estimativă și nu presupune o obligație de plată dacă nu este folosită.

2. Fondurile sunt alocate de către PayU S.A.Fiecare comandă este analizată și aprobată de către PayU S.A., partener eMAG, instituție de plată autorizată.

3. Metodele de plată reprezintă un proiect eMAG si nu sunt încă disponibile pentru toți clienții. Pentru a ni te alătura, continuă să comanzi de la noi și te vom anunța despre extinderea proiectului.

4. Poți să comanzi orice produs pentru care găsești metoda de plată dorită afișată în pagina de produs sau în modalitățile de plată.

https://www.emag.ro/...ste-mai-tarziu?

Edited by MembruAnonim, 24 December 2021 - 04:22.


#85
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,014
  • Înscris: 25.12.2005
Nu sunt inca elegibil.

Voi continua cumparaturile

Attached Files



#86
baburibas

baburibas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 24.01.2017
Nu toată lumea-i elEEEgibila, are și portofelul ăla demnitatea lui.
Dacă-ți respecți angajamentul și continui cumpărăturile sunt sigur că'ntr-o bună zi vei fi răsplătit pe măsura abnegației de care dai dovadă.
Trăiască eMag-ul în frunte cu Stanciu-Manea lui iubit ca iar au găsit un morcov de fluturat în fața consumatorilor europeni.

#87
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,087
  • Înscris: 29.01.2016
Adevarul esta ca in sfarsit am ajuns in extaz, mi-am atins scopul...
Acela de a-mi pune la dispozitie Emag cei 1000 lei pentru cumparaturi. Toti anii astia de cumparaturi asidue au dat roade intr-un final...

#88
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Daca iti este spart contul, se poate cumpara cu banii din Wallet, si tu ramai cu datoria?

#89
MindArchitect

MindArchitect

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,854
  • Înscris: 30.11.2021
Da. Dragut. Momentan 0.

#90
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,014
  • Înscris: 25.12.2005

View Postbaburibas, on 24 decembrie 2021 - 11:53, said:

Nu toată lumea-i elEEEgibila, are și portofelul ăla demnitatea lui.
Dacă-ți respecți angajamentul și continui cumpărăturile sunt sigur că'ntr-o bună zi vei fi răsplătit pe măsura abnegației de care dai dovadă.
Trăiască eMag-ul în frunte cu Stanciu-Manea lui iubit ca iar au găsit un morcov de fluturat în fața consumatorilor europeni.
pai sa fii sigur , cu abnegatie si cu ironia mea

View Postnicu131, on 24 decembrie 2021 - 14:50, said:

Daca iti este spart contul, se poate cumpara cu banii din Wallet, si tu ramai cu datoria?
desigur iti ia si banii de pe card ...hackerii :)

serios acum , noi credem in securitate

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate