Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Caut LANCIA DELTA INTEGRALE

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
marusucu1

marusucu1

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 02.12.2021

View PostKiloW, on 29 decembrie 2021 - 10:57, said:

In Be e una roșie expusa la Auto Torino în Schaerbeek.
Când am ajuns aici am avut nevoie de o mașină și una dintre opțiuni fusese un Fiat coupé cu motorul 2l t 20v. Nu l-am luat, am mers pe alegerea "rațională" și-mi pare rău și acum. Ar fi valorat de 5 ori mai mult.

Va cred...stiu ca poate fi greu sa iti indeplinesti un vis...dar mai stiu ca poate fi destul de naspa daca nu ai vise...visele te motiveaza sa mergi mai departe, sa treci peste tot felul de momente grele din viata si nu numai. Aceasta masina face parte din visele mele mai mari(putine). Sunt destul de hotarat sa detin o astfel de masina pe o perioada cat mai mare si cat mai multe generatii posibile, pentru ca pentru mine aceasta masina efectiv ma atinge la cele mai adanci sentimente :)) Va multumesc pentru atentie!

#20
Victor5

Victor5

    Verba volant, scripta manent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,273
  • Înscris: 05.04.2011
Eu când dorm am vise (gratis); visuri am când nu dorm (uneori scumpe).


Daca ai vazut deja masinile pe mobile.de alege-ti una du-te s-o vezi (o cumperi pentru tine deci trebuie s-o vezi personal); eu m-am dus odata cu trenul în Germania pentru a-mi lua masina visurilor mele

#21
pielea

pielea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,035
  • Înscris: 14.08.2010
Aveam in facultate un amic evreu, avea una galbena, asta era acum peste 17 ani, era urata cu spume masina, parca 7-8 mii daduse pe ea, inca nu-mi vine sa cred, ca m-am plimbat de atatea ori cu ea, sunt socat de-a dreptul

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate