Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Pensiune/Cabana faina pt o singura familie ideal in apropiere de jud Cluj

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Sunt interesat de o cabana / pensiune preferabil ceva design mai arhitectural, sa nu fie mare incat sa se cazeze multe familii, sa fie mai linistita, pt o singura familie. Sa ai ce face prin zona cat de cat, poate eventual sa ai posibilitate sa manaci prin zona pe undeva candva. Daca mai are piscina interioara e un plus. Ideal pe langa Cluj dar daca e ceva wow e ok si prin alte zone ale tarii dar nu chiar in fundul lumii. Buget nelimitat.

#2
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
Daca e bugetul nelimitat , cauta tu pe net ''vila de inchiriat cu piscina Cluj'' si platesti toate camerele sa stai singur .

#3
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Adica daca o celebritate vrea sa inchirieze o casuta faina sa si vrea intimitate nu are sansa sa prinda o piscina nicaieri chiar daca e dispus sa scoata cascavalul ? In fine, nu am zis ca e un must, daca exista e bine daca nu iar e bine.

#4
BaXXXon

BaXXXon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 10.08.2021
Cauta si tu cabana de inchiriat , cu ciubar etc si te uiti pe zona daca sunt restaurante / carciumi si ce mai cauti tu . Cabana o inchiriezi toata pt ca ai buget nelimitat ce dreak...

View Postgymy, on 26 noiembrie 2021 - 19:09, said:

Cazare o familie și tu vrei piscina ?Glumești nu ?
Ce are piscina ? E chiar de dorit sa aiba una interioara pe vremea asta sa se zbenguie si progeniturile .


O sugestie pt tine Colt de rai Apuseni , in apropiere ai mai multe variante sa mananci.

Edited by BaXXXon, 26 November 2021 - 19:43.


#5
FatCat33

FatCat33

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 16.10.2017
Valea cu Pesti, langa lacul Vidraru (e pe drum dupa baraj).
Piscina si vederea catre lac sunt wow.
Nu stiu cum mai stau cu mancarea...

https://www.valea-cu-pesti.ro/

Edited by FatCat33, 26 November 2021 - 20:11.


#6
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://cf.bstatic.com/xdata/images/hotel/max1280x900/223503432.jpg?k=62e8917b389a5420e77fe4ed8272e00f3daaceaef481fd050ab5e9bb3bddc07b&o=&hp=1 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Vedeti la pensiunea Premier din Stei, judetul Bihor. https://www.booking....oms=1&from_sf=1
Arieșeni este la 41 km de Pensiunea Premier, iar Stâna de Vale se află la 42 km.
Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Oradea, situat la 68 km de pensiune.

#7
nniki

nniki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,979
  • Înscris: 15.05.2009

View Postalexandersch, on 26 noiembrie 2021 - 19:03, said:

preferabil ceva design mai arhitectural
Cum e design-ul asta?

View Postalexandersch, on 26 noiembrie 2021 - 19:03, said:

sa manaci prin zona pe undeva candva.
mind full of chaos

#8
razvan_89

razvan_89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 15.06.2007

View PostFatCat33, on 26 noiembrie 2021 - 20:10, said:

Valea cu Pesti, langa lacul Vidraru (e pe drum dupa baraj).
https://www.valea-cu-pesti.ro/

In topic zice Cluj si tu ii dai Arges. Ce s-a intamplat acolo?

tinand cont ca eu sunt din Cluj nu prea stiu chestii din zona, adica nu m-am cazat in judetul meu,

Ar fi pseudo statiunea Muntele Baisorii unde sunt ceva pensiuni si 1 hotel,

satele Rimetea/Coltesti Jud. Alba care sunt la 60km de Cluj au reputatie Ok pt pensiuni, este una Conacul Secuiesc unde am mancat de mai multe ori  si totul a fost Ok


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate