Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...
 Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...

Aplicatii stress test RAM

Asigurare auto hibrid
 

Plimbari de noapte

  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View PostGaBogdan, on 26 noiembrie 2021 - 11:55, said:

Asta voiam sa evidentiez si eu, dar lumea hop sare cu acuze, etc.
Dupa unele comentarii, am ramas cu impresia ca problemele sau marginalizarile le au exact cei care acuza, taie si spanzura...
Anyway


Iti dai seama ce frumos ar fi o plimbare pe jos in locul celei cu masina? Ajuta mult la conditie fizica, relaxare si limpezirea gandurilor.

In plus, macar seara ar fi frumos ca in orasele din Romania sa nu mai existe emisii atat de puternice...

Edited by giuliani, 26 November 2021 - 11:58.


#38
GaBogdan

GaBogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 02.09.2020

View PostBursul, on 26 noiembrie 2021 - 11:52, said:

Eu explicam fenomenul in care unii pun muzica tare cu geamurile lasate jos, asa in general, dar tu ai fost ala care mi-ai raspuns la post.
Daca nu e vorba de tine, nu inteleg de ce te agiti si de ce esti suparat?
My bad here, just a bit. Poate m-a si activat putin comentariul lui jurasik in care blameaza tot ce vede...

View Postgiuliani, on 26 noiembrie 2021 - 11:56, said:



Iti dai seama ce frumos ar fi o plimbare pe jos in locul celei cu masina? Ajuta mult la conditie fizica.
Poate sunt mai comod la acea ora, iar de conditia fizica ma ocup prin alte metode... fotball, bicicleta de lenesi? :D

#39
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View PostGaBogdan, on 26 noiembrie 2021 - 11:58, said:

My bad here, just a bit. Poate m-a si activat putin comentariul lui jurasik in care blameaza tot ce vede...


Poate sunt mai comod la acea ora, iar de conditia fizica ma ocup prin alte metode... fotball, bicicleta de lenesi? Posted Image

Eu fac referire in general la altceva. Am crescut in oras mic, acolo erau niste indivizi care cum isi luau o masina dadeau ture de centru cu muzica tare in mod absolut enervant....erau penibili. Odata isi luase unul un CLS, dupa vreo 5-6 luni a ajuns sa il tina in garaj pt ca nu mai avea bani de benzina.

#40
GaBogdan

GaBogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 02.09.2020
Cazuri de acelea sunt foarte multe din pacate....
Uite, la noi in cluj, se adunau in fiecare marti sau joi, in diferite puncte, toti boii, dateau ture de oras, liniute. Scopul lor e sa arate cat de prosti sunt.
Dar postarea evidentiaza doar o metoda de relaxare, pe care cativa o folosesc.

Edited by GaBogdan, 26 November 2021 - 12:02.


#41
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009
Şi pe mine mă relaxa-n studenţie condusu' noaptea, încet, lejer, în trăncăneala prietenelor. Nu pe grabă, nu pe zgomot, oraşul derulându-se liniştit, lipsit de forfota zilei.

#42
GaBogdan

GaBogdan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 02.09.2020
Daca tot am vorbit de acest subiect, mi-am amintit ce am facut anul trecut.
Inainte de Craciun ( cand erau deja montate luminitele prin Cluj ), mi-am luat sotia si am dat o tura de oras, seara. O colinda in masina, o vorba cu persoana draga si o plimbare frumoasa si linistita.
Daca tot mi-am amintit, cel mai probabil sa fac acest lucru si anul asta, daca tot ne apropiem de sarbatori.
Numai bine colegi!

#43
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Da sa fie apreciere e neaparat ceva rau? Oamenii vietuiesc cu oamenii asa ca normal ca vrei apreciere

Unii proletari urasc aprecierea ca asa urasc ei ca proletarii

#44
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,192
  • Înscris: 06.07.2007

View Postalexupit, on 26 noiembrie 2021 - 09:54, said:



Daca nu intelegi de ce e important sa si auzi cand conduci, cam esti pericol in trafic. Si se pare ca nu intelegi...
Ma tot intreb ce au gresit unii de s-au nascut fara simtul umorului si fara sa priceapa umorul ori sarcasmul?
Bacovia o fi avut multi urmasi...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate