Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Programe romanesti gratuit pe internet

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
se2022

se2022

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.11.2021
Sunt nou pe forum si sper ca scriu unde trebuie.
Am doar internet si as vrea sa vizionez posturile romanesti gratis fara abonament TV. Ce solutii exista? As putea lua un TV smart si sa fac streaming online pe diferite site-uri ce transmit gratuit programele?

#2
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,002
  • Înscris: 29.11.2005
Tv cu android da, smart orb nu. Mai bine cumperi un TV box sau Chromecast.

Edited by gymy, 22 November 2021 - 11:59.


#3
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,393
  • Înscris: 06.11.2014
Pe Tizen-ul de la Samsung si pe tv-urile cu Android de la Sony, Philips si alte branduri care au Android, poti instala OrangeTV Go, aplicatia celor de la Orange (unele posturi sunt gratuite, altele necesita abonament. La LG exista o aplicatie cu posturi din Europa de Est, inclusiv posturi romanesti, insa i-am uitat numele.

#4
Ady2222222200

Ady2222222200

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 643
  • Înscris: 27.02.2020
Eu am tv box cu android. Pe orange tv go sunt gratuit unele canale: Kanal D, canalele Look Sport, canale de stiri etc. Eu am abonament orange fun si am acces in plus si la canalele PRO, TVR, Prima TV... Daca vrei si canalele Antena Group (Ant 1, Ant Stars) trebuie antenaplay, insa sunt destule stream-uri live gratuit care functioneaza ok cu aceste canale (nu pot scrie aici deoarece sunt ilegale) sau ace stream. Insa la cat costa antenaplay 8 euro pentru 1 canal la care ma uit Antena 1 nu am de gand sa platesc aceasta suma, prefer sa-l vad live de pe un oarecare site.

Edited by Ady2222222200, 22 November 2021 - 12:37.


#5
nenea2007

nenea2007

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 24.11.2015
Aleph News emite mai mereu pe YouTube.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate