Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 

Setare cont adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
Buna tuturor,
ce setez aici va rog ?

Attached Files



#2
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,548
  • Înscris: 06.03.2016
Selectezi ce vrei. Se refera la butoanele ce apar in mesajul respectiv. A 2 a optiune le ofera utilizatorilor posibiltatea de a refuza anunturile personalizate.

Edited by red46, 21 November 2021 - 17:04.


#3
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012

View Postred46, on 21 noiembrie 2021 - 17:03, said:

Selectezi ce vrei. Se refera la butoanele ce apar in mesajul respectiv. A 2 a optiune le ofera utilizatorilor posibiltatea de a refuza anunturile personalizate.

Salut
red46

ii necesar sa adaug aceea optiune din cont, suntem obligatii ?

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Am facut un test acum cateva luni si in vreo 2 zile cat a stat codul asta, venitul din Adsense a scazut drastic. L-am scos si nu a comentat Google. Plus ca parca poti dezactiva sa afiseze anunturi personalizate pe site.

#5
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012

View Posttigerheart, on 22 noiembrie 2021 - 20:21, said:

Am facut un test acum cateva luni si in vreo 2 zile cat a stat codul asta, venitul din Adsense a scazut drastic. L-am scos si nu a comentat Google. Plus ca parca poti dezactiva sa afiseze anunturi personalizate pe site.

e mai bine
tigerheart  ?

ma uit acum sa vad de unde pot seta aceea optiune!

asta spui te rog ?

Attached Files


Edited by speedhubro, 22 November 2021 - 20:43.


#6
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Ar trebui sa fie cel de la Comenzi de blocare => Difuzarea anunturilor, acolo scrie de anunturi personalizate.

Nu zic ca ceea ce fac eu e bine si recomandat. Nu prea am vazut acel mesaj din prima ta postare pe multe site-uri si nici alta modalitate pentru a obtine acel acord. Personal, prefer sa risc. Voi vedea cu timpul daca ma va penaliza sau nu.

#7
speedhubro

speedhubro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 20.05.2012
Salut tigerheart,

View Posttigerheart, on 23 noiembrie 2021 - 10:32, said:

Ar trebui sa fie cel de la Comenzi de blocare => Difuzarea anunturilor, acolo scrie de anunturi personalizate.

Nu zic ca ceea ce fac eu e bine si recomandat. Nu prea am vazut acel mesaj din prima ta postare pe multe site-uri si nici alta modalitate pentru a obtine acel acord. Personal, prefer sa risc. Voi vedea cu timpul daca ma va penaliza sau nu.

Salut tigerheart,
am intrat la Comenzi de blocare, la mine nu era activat, am activat si mi-a afisat sa revint peste 1 ora :)
m-ai facut curios!

Centrul de examinare a anunțurilor a fost activat.
Reveniți în următoarea oră pentru a începe să examinați anunțurile. Între timp, puteți folosi celelalte opțiuni de blocare pentru a bloca anunțurile în funcție de anumite criterii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate