Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Red notice (2021)

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Dizlpower

Dizlpower

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 16.02.2004
Un flm subtirel, dar nu cred ca are pretentii de altceva....este ce cam se cere la ora actuala. E direct proportional cu gradul de "evolutie" mentala mondiala, la ora actuala, al clasei predominante procentual.... Are tot ce trebuie, Superoi, CGI, Actiune. Netflix a vrut sa demonstreze ca are bani de investit :)

#20
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006
Slabutz rau filmul pentru o productie de 2021…

S a vrut un fel de Indiana Jones dar nu prea le a iesit

Puteau sa fie ceva mai realisti . Taurul facut pe calculator, dar le a iesit sub orice critica. Mi s a parut iar super de kk cand au descoperit buncarul nazistilor, deci ascuns de la sf. Razboiului dar in jungla avea 2 cm de pamant peste el…hai ma lesi. Slab rau

Edited by cuculea, 19 November 2021 - 20:05.


#21
Estel

Estel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,356
  • Înscris: 13.01.2007
Mno e film light doar nu va așteptați la Zbor deasupra unui cuib de cuci. Un Indiana Jones in anii 2000...merge...e funny e bun de duminică seara când vrei sa te relaxezi :))

#22
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,432
  • Înscris: 05.07.2018
Ryan Reynolds face tot filmul. A inceput sa aiba un stil propriu. Tinand cont ca e facut de Netflix, e un film de duzina.

#23
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005
Un cabotin, deja e plictisitor cu "stilul" ăsta, iar filmul e enervant prin lipsa de logică, cum mai remarca cineva, zeci de ani în junglă și doar un centimetru de praf pe intrarea găsită cu busola, că doar nu există gps, plus multe altele.

#24
alexneo

alexneo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,454
  • Înscris: 11.03.2006
O panarama de film.
E fascinant ca exista cerere pentru genul asta de filme sterile, care nu au nimic original, de la poveste, la replici, la actiune, locatii.
Mno, copiii mei de 6 si respectiv 3 ani erau captivati. Cam asta e nivelul.

#25
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,342
  • Înscris: 23.05.2003
Eu m-am relaxat la filmul asta. Oricum nu pot vorbi de rau un film cu Gal Gadot. :D

#26
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
A fost un film fun, iar Ryan Reynolds incepe sa semene cu Seann William Scott :D . De fapt filmul seamana ca dialoguri si glume cu unul mai vechi cu Damon Wayans si Seann William Scott.

#27
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,405
  • Înscris: 15.11.2005
vazut, placut, relaxant. Eu nu stiu la ce se asteapa unii de la o comedie. Ryan chiar a fost haios:)
Nu inteleg acest "hype" cu Gal Gadot... ca actrita nu straluceste si ca frumusete, gasesti in orice zi la mall vreo 30 mai aratoase ca ea.
E adevarat ca e si primul film pe care il vad cu ea, cine stie, poate in altele face o treaba mai buna...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate