Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Achiziție DVD writer extern ...

Problema activare Xbox live gold ...

Fluierat Astra H 1.9 CDTI
 Excel - Intrebare referitoare la ...

Caut dentist care sa pune plombe ...

Grinzi suspendate

BluRay Player 4k
 Calorifer

Dovada talon

Denumire Club de Noapte

Știri legate de Stația ...
 Sfat achizitie componente

Locul unde se salveaza jocurile

Analizator antena Ringexpert

Spionul - The Spy (2019)

Recomandare laptop - 6000 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

arkhangel

arkhangel

Member

• Grup: Members
Am luat pana la urma un Legion 5 pro cu R7 si 3070 si 32 gb ram. E bine daca in jocuri sta doar la 80 de grade, modelul anterior de legion pe care l-am avut, statea in 86 prin Battlefield V multiplayer. La cum a disparut Legion din stoc pare bun. Strix-ul AE inca mai este la garaj ... Sa vad ce o fi de capul lui.

LE: tot alb l-am luat si eu, cu iluminare doar albastra, asta e singura mea problema :)
Aseara la garaj erau peste 10 bucati, azi dimineata au inceput sa scada rapid stocul si l-am comandat pe penultimul.

Edited by arkhangel, 12 November 2021 - 13:15.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate