Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Kuma Inu [KUMA]

  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
hugo

hugo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.08.2005
Posesor de KUMA Inu, poate trece de la 0.000000 --> 0.0000$ :)

Attached Files



#2
mberila

mberila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,664
  • Înscris: 20.11.2005
Loki Inu mai inteleg, ca se agata de notorietatea lui Elon Musk cu catelul lui pe nume Loki.
Dar Kuma ce rol/pozitie are in familia de shitcoinuri Inu?

#3
hugo

hugo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.08.2005
Cine nu risca, nu bea sampanie. Dar eu tin cont doar din ce vad in chart.

Attached Files



#4
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
Primii intrați sunt și primii câștigați. Shiba Inu are avantajul unei comunități puternice și a reușit să creeze un curent. Că va ajunge la un cent, când va ajunge, dacă va ajunge sunt ipoteze! Certitudinea este că foarte mulți au băgat în portofoliu și niște Shiba Inu. Nu cred că strică să bagi 20$ în Kuma Inu, mai mult decât să-i pierzi nu poți păți altceva mai rău.

#5
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Lipsesc Akita Inu și Tosa Inu.

#6
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Cam asta este trendul , sa bagi sume mici in toate , si sa le pui cruce banilor ....ca de cheltuit oricum ii cheltuiesti , dar peste 10 ani , daca lucrurile merg intr-o anumita directie, s-ar putea sa iasa de o pensie speciala . Cateva articole bine tintite , cum ca vreun algoritm facut de un mare matematician de la vreo universitate celebra arata ca per total piata monedelor virtuale merge in sus ... si este indeajuns ca zeci de milioane de " investitori " sa riste sume mici , care vor trage in sus valoarea monedelor . Ni9meni nu se oboseste sa vada daca algoritmul exista si chiar este facut de vreun profesor ( daca este unul in scaun pe rotile este si mai bine , astia au credibilitate prin asociere indirecta cu Hawking ) ....si uite secretul imbogatirii . Cotatiile  tin  de increderea unor oameni care nu se pricep deloc la asta . Si sunt multi. Cred ca o idee buna este sa investesti cam 100 de dolari in fiecare moneda virtuala care apare si la care se face cumva ( nu conteaza cum ) publicitate .

Edited by JurasikMan, 11 November 2021 - 10:19.


#7
dorurad

dorurad

    Motanel foarte pufos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,817
  • Înscris: 31.10.2010
Vad ca acest minunat Kuma Inu nu e pe binance, crypto com sau alte cele... Cum fac rost de el pana nu se lanseaza pe vreo aplicatie de genul?

#8
hugo

hugo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.08.2005
Am luat de pe uniswap prin MetaMask. Mai plusez cu 100$ la linia verde din printul atasat.

Attached Files


Edited by hugo, 15 November 2021 - 14:42.


#9
zippo123

zippo123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,958
  • Înscris: 04.05.2003

View Postdorurad, on 15 noiembrie 2021 - 14:08, said:

Vad ca acest minunat Kuma Inu nu e pe binance, crypto com sau alte cele... Cum fac rost de el pana nu se lanseaza pe vreo aplicatie de genul?

merge din coinbase, dar am simulat eu un transfer de 37$ (0.008 eth)... iar network fee-ul este 135$ :D .....

#10
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,039
  • Înscris: 09.08.2005

View Postdorurad, on 15 noiembrie 2021 - 14:08, said:

Vad ca acest minunat Kuma Inu nu e pe binance, crypto com sau alte cele... Cum fac rost de el pana nu se lanseaza pe vreo aplicatie de genul?
Este pe gate.io


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate