Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Transfer date WhatsApp pe android

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Mishhuu

Mishhuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 11.06.2017
Salutare! După cum spune și titlul exista posibilitatea de a muta toate datele/conversațiile de pe un iPhone 7 pe un redmi note 9 pro?

#2
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,066
  • Înscris: 06.01.2007
nu cred.
Am avut si eu tematica asta acum o saptamana, doar ca invers (de pe Andoiid pe IOS) si nu am reusit.
Sunt tot felul de softuri care promit lucrul asta, dar am incercat cateva free niciunul nu facea ce promite si mi-am pierdut cumpatul. Am renuntat.

Totusi, daca reusesti cumva, pune si tu aici cum ai facut, sunt curios, am inca backupurile de pe android in speranta ca poate gasesc o solutie, ca printr-un miracol, fara s-o caut.

Edited by maccip, 05 November 2021 - 22:00.


#3
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
S-a mai discutat, momentan nu exista soluție

Apropo inițiator dacă tot faci un topic, înainte de a căuta in forum, ai buna plăcere și răspunde la el înainte de a deschide altul cu o întrebare al carei răspuns e și asta deja pe forum

https://forum.softpe.../#entry28419677

No, ce au zis cei de la suport, ai reușit sa remediezi problema ?

#4
me_iauras

me_iauras

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,344
  • Înscris: 08.01.2009
@Mishhuu

Poti face transferul insa nu direct ; vei fi nevoit sa ceri ajutorul cuiva cu Samsung (sau aiciun pic mai detaliat) si sa ai sau sa cumperi un cablu Lightning 2 USB-C . Cu ajutorul cablului si a aplicatiei dedicate Smart Switch (momentan doar Samsung din ecosistemul Android a primit facilitatea asta din partea WhatsApp/Fb ) vei putea migra conversatiile catre Samsung .
Odata gazduite pe Samsung nu e nevoie decat sa faci backup in gDrive si sa muti apoi tot backup-ul pe orice alt android iti doreste inimioara .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate