Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Nintendo Switch Oled

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 19.10.2020
Buna ziua!as dori sa achizitionez inspre craciun un Nintendo Switch Oled!As fi vrut sa aud niste pareri,stiu ca a fost lansat acum o luna,dar as fi vrut sa stiu daca merita.Din ce stiu are ecranul mai mare,dock-ul are acum si intrare pt lan,stand-ul este mai mare,iar unele parti au fost metalizate.Eu unul zic ca ar fi promitator,dar voi ce ziceti?Iar daca am un joc pe o consola mai veche(nintendo 2ds)care este in varianta digitala,este posibil sa il pun pe switch?

#2
ZamrA

ZamrA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 27.09.2015
Vezi aici un review la switch [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/8INZDjR6Vfw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ], de la minutul 11

#3
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,189
  • Înscris: 21.08.2003
De ce toate reviurile romanesti sunt facute numai de agitati ca asta? Un om normal nu poate sa-l urmareasca mai mult de 30 sec, amesteca oribil engleza cu romana si gesticuleaza si se comporta ca un copil de 5 anisori desi fizic sare de 40...un gretos antipatic.

@gamexperto: daca-ti permiti da-i bataie. Jocurile de 2DS nu merg pe switch doar pe 3DS.

#4
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 19.10.2020

 cristian_sen, on 06 noiembrie 2021 - 07:17, said:

De ce toate reviurile romanesti sunt facute numai de agitati ca asta? Un om normal nu poate sa-l urmareasca mai mult de 30 sec, amesteca oribil engleza cu romana si gesticuleaza si se comporta ca un copil de 5 anisori desi fizic sare de 40...un gretos antipatic.

@gamexperto: daca-ti permiti da-i bataie. Jocurile de 2DS nu merg pe switch doar pe 3DS.


#5
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 19.10.2020

 cristian_sen, on 06 noiembrie 2021 - 07:17, said:

De ce toate reviurile romanesti sunt facute numai de agitati ca asta? Un om normal nu poate sa-l urmareasca mai mult de 30 sec, amesteca oribil engleza cu romana si gesticuleaza si se comporta ca un copil de 5 anisori desi fizic sare de 40...un gretos antipatic.

@gamexperto: daca-ti permiti da-i bataie. Jocurile de 2DS nu merg pe switch doar pe 3DS.
Eu am versiunea digitala a jocului, inregistrata pe contul nintendo, daca ma conectez cu acelasi cont pe switch il primesc inapoi, sau nu?

 cristian_sen, on 06 noiembrie 2021 - 07:17, said:

De ce toate reviurile romanesti sunt facute numai de agitati ca asta? Un om normal nu poate sa-l urmareasca mai mult de 30 sec, amesteca oribil engleza cu romana si gesticuleaza si se comporta ca un copil de 5 anisori desi fizic sare de 40...un gretos antipatic.

@gamexperto: daca-ti permiti da-i bataie. Jocurile de 2DS nu merg pe switch doar pe 3DS.
Eu am versiunea digitala a jocului, inregistrata pe contul nintendo, daca ma conectez cu acelasi cont pe switch il primesc inapoi, sau nu?

#6
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,189
  • Înscris: 21.08.2003
Nu. Fiecare e cu a ma-sii.

#7
liviutatarus

liviutatarus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 01.12.2009
Switch Oled. Constatari: Spatiul de stocare nu este numai dublu ci si mai rapid. Viteza de download prin cablu este mai mare decat cea pe care o aveam la vechiul Switch cu un adaptor usb-rj45. Ecranul este superb pur si simplu. Joy-con-urile parca sunt un pic mai calitative (analogicele se simt un pic mai bine, la fel si apasarea butoanelor). Varianta pe alb si negru se potriveste perfect cu PS 5.
https://i.postimg.cc...1107-092310.jpg

Edited by liviutatarus, 07 November 2021 - 09:28.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate