Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...

Cablu analog vs digital
 

Țepe (tentative) pe email

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Raz0rblade

Raz0rblade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 18.08.2021
Traiasca filtrul de spam din email client. Zilnic sterg din spam cam 25 de incercari de fraudare a subsemnatului, sau de inrolare a datelor personale Dumnezeu stie unde... Si au incercat cu de toate: Amazon, TESCO, IRS, KETO, DHL, American Express - sunt situatii cand job-ul necesita utilizarea unui VPN si de pe IP-urile de capat de linie ma agatza cu invitatii de peste ocean, dar cam toate merg automat in spam. Am primit si vreo trei versiuni ale scrisorii nigeriene, le-am citit, m-am amuzat si le-am trimis in galeata de gunoi direct.
Exaact cum s-a mai mentionat, din 100.000 daca trei prind, sunt ca o ancora, agata statiile alea de lucru si le pun la treaba in folosul lor. Ori le folosesc sa trimita spam, ori le inroleaza intr-o retea de DDOS, ori minezi pentru ei si nu stii de ce calculatorul tau da caldura mai mult ca un calorifer ... De aia rulez un rootkit la fiecare doua luni, sa ma asigur ca eu sunt proprietarul calculatorului si nu cine stie ce flacau inventiv, cu ochi oblici sau cu afinitate la votca...

#20
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011

View Postbai3tzash, on 03 noiembrie 2021 - 10:35, said:

Hai ca revin si cu cateva exemple primite de mine.
Attachment 1635928259111.jpg Attachment 1635928259106.jpg Attachment 1635928259116.jpg

Vezi ca Sorina Andrusca de la Faur chiar exista

#21
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,532
  • Înscris: 01.08.2006
O fi existand, n-am verificat, dar sigur nu am nicio treaba cu ea :)). Se prea poate sa aiba dansa PC-ul virusat sau se dau drept ea.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate