Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Recomandare Tastatura cu iluminare 120 Lei

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
cico

cico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 01.05.2005
Buna ziua tuturor,asa cum spune si titlul doresc  recomandare tastatura cu iluminare pana in 120 lei.Va multumesc.

#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,905
  • Înscris: 14.11.2004
Daca vrei musai de marca si sa fie personalizabila ai Razer Cynosa Lite, singura buba a ei este ca lumina nu este foarte puternica.

Cea mai ieftina este asta, nu este cea mai stralucita, dar faci treaba cu ea.

#3
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Asta e foarte buna: Redragon-Karura-2. Am vazut ca acum se gaseste exact cu 120 lei.

#4
Argv

Argv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 25.10.2007
120 lei cu transport sau fara?

#5
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Pai cauta si tu. Eu am vazut la cei care au acaparat vanzarile online, 119,06 lei. Presupun ca fara transport. Poate gasesti altundeva mai ieftin. Daca nu, iti recomand sa nu te impiedici de pretul transportului, stiu ca e foarte frustrant, dar tastatura asta chiar merita.

#6
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,948
  • Înscris: 15.04.2019
Alta cerinta n-ai? Mecanica, fara zgomot? daca nu specifici, https://www.emag.ro/.../pd/D7NH6FBBM/.

#7
cico

cico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 01.05.2005
Buna,detin momentan Tastatura Microsoft Wired 600, USB, Negru dar camera unde o folosesc este mai intunecata  (draperii trase) plus ca este asezata  mai jos la birou pe o polita ,Nu sunt pretentios,gamer ,nu o folosesc intens ,doar sa vad mai bine tastele,nu vreau sa dau mai mult de 120 lei fara transport ,nu ma pot deplasa la un magazin sa o vad direct de aceea din experienta voastra vreau o recomandare.Multumesc.

#8
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,905
  • Înscris: 14.11.2004
Eu zic sa mai strangi bani, eu am o Ornata V2 de la Razer, acum este 377 lei la Altex, merita cu brio. Eu o tin la 75% lumina din cauza ca este prea puternica, iar in cazul meu le-am integrat cu sistemul Philips Hue. Cynosa Lite este sub 120 de lei fara transport pe Altex.

#9
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,748
  • Înscris: 12.09.2015
Tastatura Gembird KB-UML3-01 ,50 lei.Este super. [ https://shortcutcomputer.ro/static/imagini-produse/tastatura-gembird-kb-uml3-01-3-color-led-usb-black-kb-uml3-01-0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Lb2DhKTRqGQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,528
  • Înscris: 21.12.2006
Aspect slim, iluminare în 7 culori diferite sau jocuri de culoare, intensitate luminoasă reglabilă in 4 trepte:
https://www.forit.ro...377-dyaus2-rgb/

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate