Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Crema de zi/noapte pentru sot

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#37
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,427
  • Înscris: 29.04.2008

 Alltrack, on 22 octombrie 2021 - 19:34, said:

Un tratament cu argila


Cu crizanteme și parfum reavan? :D

#38
Manjo

Manjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 14.09.2011
Mai draga,daca la patruzeci o nevasta constata ca bărbatul are nevoie de creme (sau ma rog da impresia ca ar fi de acord cu ala cu cremele) clar e nevoie de o schimbare .
Daca intr-adevar individul prin proprie voința dorește sa se dea cu Zmarcinol pe fata si pomenește ceva si de vopsirea parului înseamnă ca schimbarea deja s-a produs.

#39
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020

 corina_geo, on 22 octombrie 2021 - 19:35, said:

Pai nici nu ma asteptam la altceva, dar nu ma supar, mi se pare chiar f. hilar sa trec prin raspunsurile astea off-topic, nu sunt eu una care sa dea report, cu cat e mai amuzant raspunsul, cu atat mai bine, moderarea pe softpedia nu mai e ce-a fost odata, si e mai bine intr-un fel ca e asa Posted Image
Sfatul pe care ti l-am dat eu a fost cat se poate de on topic (si sper ca nu te-a deranjat). Poti sa il incluzi, daca vrei, la Sfaturi casnice ca e despre dragoste, supe, chiar ciorbe daca extrapolezi...
Si mai adaug o instructiune de folosire: poti sa alaturi recomandarile mele. Adica iti trezesti sotul cum ti-am spus in prima mea postare din acest topic, apoi va delectati cu o supa fierbinte de pui. Va straluci pielea sotului tau de fericire! Nu gasesti ceva mai bun.

Edited by Mike1alike, 22 October 2021 - 20:00.


#40
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 09.01.2004

 iladi, on 22 octombrie 2021 - 19:40, said:

Cu crizanteme și parfum reavan? Posted Image
Atentie mare la bulgari, deformeaza pielea si creeaza disconfort!!!
Bulgari de argila zic, nu de la sud de Dunare...
Posted Image

#41
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Chiar ma intrebam... ce i-a mai apucat pe vecinii bulgari
Bine ca ai facut precizarea ca nu de ei e vorba.

#42
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Nu folesc decat o singura crema si nu ma itereseaza ce model este.
O folosesc pentru maini, poate fi orice, important este sa am palmele soft

#43
Manjo

Manjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 14.09.2011
Subiectul e interesant si îmi permit sa il dezvolt chiar daca e off si voi fi penalizat pentru asta.Dincolo de bashinile vopsite din Parlament care nu mai impresionează pe nimeni cu virilitatea lor inexistenta si de homosexualii epilați pe care ii întâlnim pe plaja consider ca un bărbat indiferent de vârstă trebuie sa se îngrijească in limitele pe care personal le consider normale pentru un bărbat : tuns ,ras,frezat,feromoni din viață sănătoasă,eventual sport,ținută vestimentara impecabila nu neapărat haine de firma - impecabil înseamnă mult mai mult decât un copy paste de pe berbece pe maimuță ,un parfum de calitate potrivit ph ului pielii dimineața după bărbierit si o atitudine întotdeauna admirativa vis -a-vis  nu de flori .Da ,era sa uit un alt mic amănunt,singura bijuterie permisa la bărbat - verigheta.Amantele chiar apreciaza sinceritatea , verigheta e de preferat cruciulițelor de fetițe cuminți pe care unii ,,bărbați,, le poarta sau lantoaielor tribale de urangutani masculi alfa mari posesori de nimic

#44
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,427
  • Înscris: 29.04.2008

 keta, on 22 octombrie 2021 - 20:15, said:

important este sa am palmele soft

Bravo, un bărbat adevărat și autonom.

#45
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007

 iladi, on 22 octombrie 2021 - 20:19, said:


Femeia o atingi cu mainile, daca sunt ca smirghelul, se duce...

Edited by keta, 22 October 2021 - 20:43.


#46
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020
Se duce sau se freaca. Asta pateste ce atingi cu smirghelul, se freaca.

Edited by Mike1alike, 22 October 2021 - 20:59.


#47
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,781
  • Înscris: 06.09.2004

 Manjo, on 22 octombrie 2021 - 19:52, said:

Daca intr-adevar individul prin proprie voința dorește sa se dea cu Zmarcinol pe fata si pomenește ceva si de vopsirea parului înseamnă ca schimbarea deja s-a produs.
da o tura pe aria de sali de forta aici pe forum si citeste cum se umplu barbatii ‘adevarati’ cu steroizi ieftini si apoi vino inapoi sa ne explici ce e gresit la o crema de intretinere a pielii. vezi in fiecare zi pe strada oameni absolut gretosi, gonflati, zici ca-s umflati cu pompa, dar tu ai probleme cu o crema? ma cam ia o durere de cap, pot sa iau o aspirina sau in opinia ta si aia ma transforma instant in domnisoara?

#48
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Nici mie nu mi-ar strica un masaj din când în când!  
Cât de bun ar fi un Carmol  …

#49
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,891
  • Înscris: 03.12.2001
eu folosesc crema asta seara. funcționează, m-a întinerit cu 10 ani.

#50
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Mai ales la pateu ai intinerit.

Exista un motiv pentru care sunt inundate reclamele de pilule de reparat ficatul (evident o harneala) in Romania. Suntem o tara de betivi, in plutonul fruntas (top 10) al tarilor cu cel mai mare consum de alcool pe cap de locuitor.

Edited by Groot, 23 October 2021 - 08:02.


#51
corina_geo

corina_geo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,093
  • Înscris: 30.09.2008

 Groot, on 23 octombrie 2021 - 08:01, said:

Mai ales la pateu ai intinerit.

Posted Image KO

#52
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

 Groot, on 23 octombrie 2021 - 08:01, said:

Mai ales la pateu ai intinerit.

Exista un motiv pentru care sunt inundate reclamele de pilule de reparat ficatul (evident o harneala) in Romania. Suntem o tara de betivi...
Dar mai ales de sclavi care isi reneaga originea pt a semnaliza acasa delimitarea si afara apartenenta. Doar ca stim cu totii cum sta treaba.
Ca daca nu statea asa nici postarea asta a ta nu mai era. Macar de-ar fi fost doar asta...

Ciudat ca nu toti au apucaturi din astea de sclav. Probabil ca e de la diferenta dintre aia care pleaca la si mai bine si inadaptatii care au incercat sa scape de greutati plecand.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate