Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Crema de zi/noapte pentru sot

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#19
newusername123

newusername123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,799
  • Înscris: 05.09.2019
Sa iasa cu baietii la bere,cred ca asta ii lipseste,nu crema.

#20
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 corina_geo, on 22 octombrie 2021 - 10:54, said:

Incerc sa-i gasesc alui meu ceva creme...s-a trezit si el in sfarsit la aproape 40 de ani ....

Orice idei sunt binevenite.

La aproape 40 de ani? Trebuie doar ceva "crema" de la Durex si sport. Sexul intinereste.

Edited by daniMMM, 22 October 2021 - 12:34.


#21
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Tratament cu vitamina c pentru riduri.

#22
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,032
  • Înscris: 17.11.2011
Un dildo nu te-ai gândit să-i iei?

#23
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,470
  • Înscris: 17.04.2006
Amanta o sa-ti multumeasca: https://www.emag.ro/...0/pd/DN1SKMBBM/

#24
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Acum fara vraja, te intineresc  multumirea de sine, aprecierea celor din jur, sportul, mancarea sanatoasa si somnul regulat. Nici o crema nu poate acoperi astea.

#25
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,783
  • Înscris: 06.09.2004
2 pagini complete si aproape niciun raspuns la subiect    :lol:

trebuie sa testeze. mie imi plac cel mai mult produsele de la clarins men si shiseido men. acum am o crema de la vichy homme, dar cred ca revin la clarins cand o termin. adevarul e ca am inceput sa ma dau cand am primit una cadou, si nu vad nicio diferenta, dar na, daca scrie ca face bine la piele…

#26
draculescu

draculescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,876
  • Înscris: 06.04.2013
Cea mai bună cremă, pentru bărbați sau femei, este cea solară cu factor de protecție maxim.  Spunea un dermatolog pe la tv că, dacă omul ar trăi într-o peșteră, fără lumina soarelui (sigur, un caz ipotetic), la 80 ani ar avea o piele ca de bebeluș. Chiar și J.Lo a declarat că secretul tenului ei este crema antisolară, nu antiaging  etc.

Edited by draculescu, 22 October 2021 - 13:12.


#27
britneysbitch

britneysbitch

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,295
  • Înscris: 06.01.2012
Una foarte bună este de la Ahava, Men’s Facial Moisture Active Gel Cream. Este 140 de lei dar garantez că merită.

#28
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,525
  • Înscris: 16.03.2007

 newusername123, on 22 octombrie 2021 - 12:17, said:

Sa iasa cu baietii la bere,cred ca asta ii lipseste,nu crema.

si sex cu sotia (altuia).

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 gushpi, on 22 octombrie 2021 - 11:27, said:

pt o eczemă nebăgată-n seamă fo' 4 ani

Era dermatita seboreica?

#30
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 draculescu, on 22 octombrie 2021 - 13:10, said:

.  Spunea un dermatolog pe la tv că, dacă omul ar trăi într-o peșteră, fără lumina soarelui (sigur, un caz ipotetic), la 80 ani ar avea o piele ca de bebeluș.

Daca omul AR FI TRAIT DE LA INCEPUT ASTFEL..Altfel ar fi predispus la n boli, asta pe langa culoarea de coala A4 ,vopsita in alb.

#31
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

 corina_geo, on 22 octombrie 2021 - 10:54, said:

Incerc sa-i gasesc alui meu ceva creme...s-a trezit si el in sfarsit la aproape 40 de ani


In cazul lui insa are tenul gras/foarte gras, de-asta nici nu prea a utilizat orice creme de fata

Orice idei sunt binevenite.
Acolo sunt 2 probleme , una tenul gras si alta hidratarea , pentru barbati la 40 de ani e prea devreme pentru creme antirid , asta daca nu lucreaza in schimburi sau pierde noptile .
1) A se folosi minim de 2 ori pe zi , daca nu 3 un sapun dedicat tenului gras de genul Apivita Natural Soap With Propolis .
2) O crema energizanta si tonifianta de genul L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic , dimineata si seara dupa spalarea cu sapun .
In functie de buget puteti apela la solutii mai scumpe .

#32
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,427
  • Înscris: 29.04.2008

 Alltrack, on 22 octombrie 2021 - 14:39, said:

Acolo sunt 2 probleme , una tenul gras si alta hidratarea , pentru barbati la 40 de ani e prea devreme pentru creme antirid , asta daca nu lucreaza in schimburi sau pierde noptile .
1) A se folosi minim de 2 ori pe zi , daca nu 3 un sapun dedicat tenului gras de genul Apivita Natural Soap With Propolis .
2) O crema energizanta si tonifianta de genul L'Oreal Paris Men Expert Hydra Energetic , dimineata si seara dupa spalarea cu sapun .
In functie de buget puteti apela la solutii mai scumpe .

 born2lose, on 22 octombrie 2021 - 13:03, said:

acum am o crema de la vichy homme, dar cred ca revin la clarins cand o termin. adevarul e ca am inceput sa ma dau cand am primit una cadou, si nu vad nicio diferenta, dar na, daca scrie ca face bine la piele…

Domnisoarele imi pot recomanda si mie ceva?

Edited by iladi, 22 October 2021 - 15:32.


#33
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Cremele de fata sunt foarte recomandabile si barbatilor. Nu e nicio virtute sa arati de 60 la 40 de ani. Chiar nicio smecherie.

Mie personal mi se par foarte tari cremele Neutrogena Aqua gel si Creme gel cu Acid Hialuronic.

Si cu cremele Nivea ma impac bine.

Cremele Gerovital de evitat. Erau mininate acum 20 de ani. In ziua de azi sunt niste baligi. De fapt cred ca baliga face mai bine la ten decat Gerovital. Cine conduce acum compania trebuie concediat.

Edited by Groot, 22 October 2021 - 17:25.


#34
Mike1alike

Mike1alike

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,010
  • Înscris: 02.08.2020

 Groot, on 22 octombrie 2021 - 17:22, said:

Nu e nicio virtute sa arati de 60 la 40 de ani. Chiar nicio smecherie.
Asta chiar nu e nicio smecherie si cred ca nimeni nu isi  doreste asa ceva. Sotul initiatoarei pare ca a sesizat ca se indreapta
intr-acolo si cauta o crema care sa stopeze fenomenul si poate sa il reverseze, adica sa arate de 40 cand va avea 60.

Edited by Mike1alike, 22 October 2021 - 17:59.


#35
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020

 iladi, on 22 octombrie 2021 - 15:31, said:

Domnisoarele imi pot recomanda si mie ceva?
Un tratament cu argila Posted Image !!! Desigur crema antiacneica cu argila !


Daca esti barbat , nu inseamna ca nu poti sa te ingrijesti ! Tine de un anumit nivel intelectual si social , la tractoristi nu e nevoie .
Dar asta e situatia , fiecare decide pentru el . Din acest motiv la 50+ ani vad pe unii pe la 35 - 40 de ani pe care ii cred mult mai in varsta decat mine .

Edited by Alltrack, 22 October 2021 - 19:37.


#36
corina_geo

corina_geo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,093
  • Înscris: 30.09.2008

 born2lose, on 22 octombrie 2021 - 13:03, said:

2 pagini complete si aproape niciun raspuns la subiect Posted Image

trebuie sa testeze. mie imi plac cel mai mult produsele de la clarins men si shiseido men. acum am o crema de la vichy homme, dar cred ca revin la clarins cand o termin. adevarul e ca am inceput sa ma dau cand am primit una cadou, si nu vad nicio diferenta, dar na, daca scrie ca face bine la piele…

Pai nici nu ma asteptam la altceva, dar nu ma supar, mi se pare chiar f. hilar sa trec prin raspunsurile astea off-topic, nu sunt eu una care sa dea report, cu cat e mai amuzant raspunsul, cu atat mai bine, moderarea pe softpedia nu mai e ce-a fost odata, si e mai bine intr-un fel ca e asa Posted Image

Asa ma gandeam si eu, sa ii iau 2-3 sa incerce (mi-a dat misiune si o sa ma tin de cuvant, ca vine mosu' curand si vreau sa fie tolba plina Posted Image , asta asa ca sa ațâț stereotipurile propagate pe aici)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate