Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Dhurata Dora feat. Soolking-Zemer (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Poate ca este manea, dar una straina, in turca, in franceza, altceva fata de ale noastre. Eu am aflat de ea acum la o nunta.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GCpvmHi1gxU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Mie îmi aduce aminte de august 2019. O auzeam cu verișoarele mele (și ele mari, una 16 ani, cealaltă 18 ani) când am mers într-o excursie de o zi la Constanța în 23-24 august 2019. Nu e pe gustul meu, dar de fiecare dată când o aud îmi aduc aminte de acea excursie.

#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Mai faina decat Mi Ghena a lui Maitre Grims.

#4
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
De acord. Și pe aia o auzeam pe la Radio prin 2018, pe oriunde mă duceam Mi Ghena de gunoi se auzea peste tot. Un manelar român, Elis Armeanca a făcut cover, Cine e inima mea, pe negativul acestei piese tot prin 2018, când eram eu a 6-a. O auzeam la foștii colegi cu care am fost în școală

Am vrut să scriu român cu doi rr, dar nush de ce n-a vrut

#5
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,725
  • Înscris: 14.10.2008
Cuvintele discriminatorii sau jignitoare sunt cenzurate de forum. Scrii t*igan, iti redenumeste in rrom.

Injuraturile sunt modificate automat in denumirea medicala a organelor genitale.

#6
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
@Neaceasca85, ei lasă asta, că știam. Dar eu vroiam rrom să scriu. De înjurat mai înjur și eu ca tot omul (dar doar când mă enervez tare, și asta nu în public). O dată mi s-a întâmplat (acum recent), să scap vreo două-trei cuvinte pe grupul de clasă al nostru de la școală (dar am șters după și mi-am cerut scuze doamnei diriginte, fiindcă văzuse) - bine, eu le scrisesem cenzurat, dar tot se înțelegea.

Scuze de off-topic

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate