Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

AirPods 3rd Generation

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
Attached File  Apple_AirPods-3rd-gen_hero_10182021.jpg   77.25K   5 downloadsAttached File  Apple_AirPods-3rd-gen_iPhone-13-pairing_10182021.jpg   141.14K   14 downloadsAttached File  Apple_AirPods-3rd-gen_lifestyle-01_10182021.jpg   475.22K   12 downloadsAttached File  Apple_AirPods-3rd-gen_MagSafe-charging_10182021.jpg   55.02K   10 downloadsAttached File  Apple_AirPods-3rd-gen_spatial-audio_10182021.jpg   423.04K   10 downloads

Apple today announced the third generation of AirPods featuring spatial audio, delivering advanced features and a magical experience in a new contoured design.

By combining the power of the H1 chip with an Apple-designed acoustic system, the new AirPods use computational audio to deliver breakthrough sound with Adaptive EQ.

Users can enjoy spatial audio featuring Dolby Atmos in Apple Music, movies, and tv shows, along with dynamic head tracking, across Apple devices. The new AirPods are resistant to sweat and water, and feature a force sensor for easy and intuitive control of music and phone calls.

The extended battery life enables up to six hours of listening time1 and up to 30 hours of total listening time with the convenient charging case.

Attached File  Captură de ecran din 2021-10-18 la 20.14.02.png   815.88K   54 downloads

Edited by December, 19 October 2021 - 04:42.


#2
adiroman

adiroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 21.01.2006
Din ce înțeleg eu acum cutia se poate încărca la magsafe, dar pachetul nu conține magsafe.

#3
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
Ai dreptate! M-am grabit eu.... Editez imediat prima postare.

What’s in the Box
AirPods
MagSafe Charging Case
Lightning to USB-C Cable
Documentation

Wtf?
Nu au Active Noise Cancellation?

Optiunea asta mi se pare senzationala mai ales in avion.

#4
adiroman

adiroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 21.01.2006
Doar Airpods pro au opțiunile “premium”, noile Airpods 3 vin in continuarea Airpods 1 și 2, schimbând însă design-ul, mai spre pro.

#5
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016
Nu ar putea sa aiba "noise cancellation". Acest lucru il scot Airpods Pro cu ajutorul doapelor de silicon. Fara o sigilare ermetica a castilor in interioriul urechii nu poti izola sunetul exterior. Aceste casti sunt o varianta mai buna a castilor Airpods gen 2, acest lucru o dovedeste si pretul, Airpods Pro sunt in continuare cele mai scumpe produse in-ear Apple.
Cand am vazut prezentarea m-am speriat, am crezut ca vin in continuarea Airpods Pro, si eu tocmai ce mi-am extins garantia cu inca 2 ani...

PS, tipa din reclama e Ho Yeon Jung din Squid Game?

LE. Nu e, dar seamana...

Edited by 2Unlimited, 19 October 2021 - 08:38.


#6
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,946
  • Înscris: 04.10.2007

View Post2Unlimited, on 19 octombrie 2021 - 08:32, said:


PS, tipa din reclama e Ho Yeon Jung din Squid Game?

LE. Nu e, dar seamana...

Mie nu mi se pare deloc ca seamana cu Ho Yeon Jung..

#7
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Am incercat si eu niste casti din astea. Efectiv nu imi stau in urechi de nicio culoare, indiferent ce as face, cum le-as pune, cat as apasa pe ele etc. Imi cad instantaneu, aluneca. Chiar nu le vad utilitatea desi nu le neg performanta.

#8
senzanome

senzanome

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,271
  • Înscris: 12.07.2017

View Postboy4ever, on 19 octombrie 2021 - 16:15, said:

Am incercat si eu niste casti din astea. Efectiv nu imi stau in urechi de nicio culoare, indiferent ce as face, cum le-as pune, cat as apasa pe ele etc. Imi cad instantaneu, aluneca. Chiar nu le vad utilitatea desi nu le neg performanta.
Cum spunea și Flossy Carter, AirPods 3 sunt genul de caști audio TWS pe care să le folosești la birou, in special pentru excelenta calitate a convorbirilor, și nu pentru sală sau alergat. E genul de caști audio TWS, recomandate doar utilizatorilor de produse Apple.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate