Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Accesorii iPhone 13 mini, 13, 13 Pro, 13 Pro Max

- - - - -
  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#37
A-ONE

A-ONE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,904
  • Înscris: 28.09.2017
https://www.mobiledi...ASABEgIgpvD_BwE

#38
dgs_2007

dgs_2007

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 16.07.2015
Salutare tuturor

Daca doreste cineva o carcasa noua Pitaka MagEZ 2 pentru Iphone 13 Pro Max sa ma contacteze.

Am doar 1 primita cadou dar in mediul in care lucrez e prea probabil sa sparg telefonul cu ea.

Edited by dgs_2007, 22 November 2021 - 09:45.


#39
vibeo

vibeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 17.08.2007
Daca tote vorba despre huse, merita Pitaka? Este o reprezentanta aproape de serviciu, l-am vazut pe un 12 pro (pentru 13 nu avea pe stoc), arata intr- un mare fel, insa am vazut ca partea  superioara , inferioara, cat si la butoane - telefonul este expus. Cat de bine protejeaza in aceste conditii?

#40
alex321

alex321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,968
  • Înscris: 25.12.2005
arata-ne o poza cu pitaka , si eu sunt interesat multumesc

#41
vibeo

vibeo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 17.08.2007
Poze gasesti pe net cate vrei. Eu am intrebat de gradul de protectie.
Uite mai jos , varianta neagra sau albastra. Ambele sunt compatibile cu Mag Safe.

Attached Files



#42
bogdanski

bogdanski

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 06.01.2008
Am avut Pitaka pe doua telefoane 10/X. Abia se simte peste telefon, e super slim, dar ca și protecție partea de sus și jos sunt mega expuse. Nici nu mai zic de display, l-am scăpat ușor și s-a fisurat direct în doua. Atunci nu mi-a pasat, aveam asigurare dar și asa am rămas 1 săptămâna fără telefon insa pe 13 pro cum nu e cu asigurare, nu îmi asum sa îl sparg. In schimb au varianta Pro la case care e full covered cat și un lip peste ecran. Desigur e mai mare dar e o soluție buna intre

#43
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Acum, ca am si Apple Watch, am nevoie de doua incarcatoare. Ca mi s-a urat sa tot scot un cablu si sa-l bag pe celalalt, apoi invers si tot asa 🤦 Ma gandeam ca decat sa iau inca un incarcator mai bine cumpar ceva cu doua porturi. Aici in UK nu prea am gasit multe variante. Acesta cum vi se pare? Ar fi ok? Am zis sa aiba mai multi watti ca sa-l foloses si in viitor, cand vor mari puterea de incarcare.

Attached Files



#44
andixm

andixm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 01.12.2010
Salutare am o intrebare privind folia de sticla pentru spate si camere la 13 pro max. Daca sunt aplicate, mai merg oare husele puse deasupra fara sa apese pe folie? Sau mai bine direct fara folie pe spate sau camere si direct la husa? Totusi pe camere parca ar merge aplicat.

#45
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Pai la ce-i mai pui folie pe spate daca-l tii in husa? 🙄🤦

#46
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Folie de sticla pe camere? Folie de sticla pe spate si husa peste? Vai…
Cred ca mai bine il bagi intrun seif:)

#47
nepot

nepot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,129
  • Înscris: 15.03.2005

Vizualizare mesajandixm, pe 15 decembrie 2021 - 23:35, a scris:

Salutare am o intrebare privind folia de sticla pentru spate si camere la 13 pro max. Daca sunt aplicate, mai merg oare husele puse deasupra fara sa apese pe folie? Sau mai bine direct fara folie pe spate sau camere si direct la husa? Totusi pe camere parca ar merge aplicat.
Salut. Cu folie de sticla pe spatele telefonului sigur nu o sa mai intre husa cum tb, n-o sa mai ajunga sa fie peste marginile ecranului, chiar daca sta pe telefon.
Daca pui husa (la cele originale ma refer) nu ai nevoie de folie pe camere. Husa e mai "inalta" decat camerele si le protejeaza. Plus ca eu n-am vazut dar cred ca se vede urat cu folii pe camere.

#48
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Ce husa folositi/recomandati pentru iPhone 13 Pro ?
Ma gandeam sa-mi iau una de piele de la Apple ca arata frumos.

#49
adair

adair

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,515
  • Înscris: 29.05.2011
Folosesc de vre-o 3 ani doar huse de piele Apple. Mi se par cele mai ok ca rezistenta/grip. Mai am acum la 13 Pro Max una de silicon Spigen, ok si ea.

#50
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Ce suport de mașina  pentru grila de ventilație cu MagSafe aveți/recomandați?


#51
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,811
  • Înscris: 21.03.2004
Eu folosesc acest incarcator, incarca 13 PM chiar si in timp ce functioneaza waze-ul.
https://www.emag.ro/...6/pd/DK68PNMBM/

#52
armag3d0n

armag3d0n

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,460
  • Înscris: 20.08.2007
Mi-am luat acest suport și este super pentru 13 Pro.
Suport auto HAMA 210508 MagLock Vent, ventilatie, magnetic, negru

https://altex.ro/sup.../cpd/AIS210508/

#53
andixm

andixm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 01.12.2010
Salutare, ce recomandati  pentru un 13 PM, care sa fie fast charge ? Mi se pare interesant cel de la samsung de 45W cu 2 porturi. Ce parere aveti? Ar fi ideal sa incarce telefonul si in timp ce se foloseste pe waze.

#54
mhro

mhro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 03.05.2020
Imi recomanda cineva un magazin OK din Romania de unde as putea cumpara o husa Spiegen (Ultra Hybrid) pentru un iphone 13?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate