Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Nu functioneaza whatsapp/facebook/instagram

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
433 replies to this topic

#433
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 573
  • Înscris: 12.09.2021

View Postandreic, on 04 noiembrie 2021 - 11:04, said:

O fi dar nicio retea alternativa nu are miliarde de clienti cu are FB si gasca Posted Image

Cam așa e... în facebook se bagă bani și se vede, adevărul e că este cea mai bine pusă la punct platformă. În urmă cu ceva timp m-am enervat și eu pe fb pentru că mi-au cenzurat niște postări, m-au și banat câteva zile pentru că am folosit un limbaj mai acid într-un comentariu... atunci m-am pus să caut alternative la facebook și n-am găsit nimic satisfăcător, singura platformă care ar putea concura cât de cât cu gigantul facebook e MeWe. Acolo nu te cenzurează nimeni, nu există algoritmi etc. sunt și acolo tot felul de grupuri, pagini interesante (bine, nu atât de numeroase ca pe facebook, dar sunt) și în principiu cam tot ce faci pe fb poți face și pe MeWe, mi-am făcut cont și acolo și am încercat apoi să-mi atrag acolo prietenii și cunoștințele din lista mea de fb, am făcut o postare publică să o vadă toți cei din lista mea în care explicam ce și cum, să încerce și ei MeWe, nu să renunțe la fb dar măcar să-l încerce... din toată lista mea de peste 700 de oameni de pe facebook, știți câți au fost curioși și și-au făcut conturi acolo? 7 oameni...Posted Image

#434
rrrazvannn82

rrrazvannn82

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.11.2021
dragi prieteni

am si eu o problema , mi-a fost spart contul de facebook , mi s-a sters UNA din cele doua mail-uri asociate contului . Mi-a fost lasata o adresa de e-mail la care NU mai am acces  si telefonul la care desigur mai am acces  ... am trecut prin pasii respectivi pt recuperarea contului  ( vezi poze ) . Primesc acest e-mail pt a lipi codul in browser ... Intrebarea mea este :  UNDE trebuie sa lipesc acest cod ??? Caci nu mi apare nicaieri vre-un link ceva si tot caut . Sunt inpotomolit aici si nu pot trece mai departe . Are cineva idee cum si unde trebuie lipit acest  cod  sau cum se care sunt pasii mai exact pt recuperarea contului ?


Va multumesc anticipat

Razvan

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate