Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Primul PsyTrance la care particip /Bestial

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Mohombi

Mohombi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 589
  • Înscris: 11.09.2015
Ca in multe alte dăți cand am vrut sa incerc ceva nou(pt ca viata trb traita intens), am zis hai sa fac si una d-asta si sa ma duc si la un Psy mai ales ca in Ro nu am avut ocazia si nici nu am auzit de asa ceva la noi.
Locatia Londra, mai exact in afara Londrei, intr-o padure. Super secreta locatia, cu 2 puncte de intalnire. Primul punct de intalnire a fost dat pe un grup secret pe la 11 noaptea. Am ajuns acolo, dupa miezul noptii si un drum lung, unde ne-am intalnit cu niste tipe care ne-au spus sa mergem pe camp pana la capatul unei poteci si acolo sa facem stanga. M-am uitat la ele : "are u fucking serios ?". Bai, daca stiam de asta, nu mai veneam, mai ales ca am avut o glezna luxata si ma feresc de teren accidentat. Bun, am inceput sa mergem pe camp noaptea, pe umezeala, chiciura si gropi unde ne-am intalnit cu alti bezmetici care mergeau in toate directiile, total pierduti :) Pana la urma ne-am grupat si am gasit locatia in padure, in total am mers cam juma de ora pe camp.

Intrarea a fost 20 de lire, totul organizat cu mai multi DJ, bautura, energizante, decor, lumini UV, desene mandala (find attached).
DJ care au mixat :     https://soundcloud.c... https://soundcloud.c... https://soundcloud.c...elf       https://soundcloud.c... https://soundcloud.c...z-psyunitymusic

Lume super prietenoasa, aproape toti hipsteri si rastafari, juma englezi, juma imigranti(polaci, albanezi, portughezi si cativa romani). In total, 130 poate 150 de inși.   Nu prea stiam ce e muzica psytrance-ul, eu fiind mai mult pe techno iar pe psy mi se pare mult prea alert beat-ul asa ca a trebuit sa bag ceva alcool si energizante ca sa ma prind cu ritmul de mână, altfel n-as fi rezistat pe muzica aia pana a2a zi :D   Pana la urma toti ne-am intrat in ritm si pe la 4 dimineata , nimeni nu mai statea jos, toti matrapaxați, toți dadeau maximul din ei. Ma uitam in jurul meu si fiecare era plin de energie, iubire, creativitate.  Am dansat de am rupt, toti, bă da' toți, multe ore in sir, ziceai ca e cea mai mișto zi din viața noastra.

Spre dimineata, pe la 7 si-au facut aparitia si jokerii care ne-au inconjurat din toate partile, cu elicopter veniti si au spart petrecerea. Chestia e ca in Anglia, Politia e infiltrata peste tot si oricat de bine ai incerca sa organizezi ceva, tot de dibuiește. Cineva ne-a sifonat, dintre cei care erau acolo. Politia e uriasa in Anglia, ăla care il vezi ca e imbracat boschetărește si vine și o arde cu tine bagabonțește si tu zici ca e un neica nimeni ... țeapa, ăla e de fapt gabor. Asa este in UK, sunt f multi politisti in civil. Nu ne-au arestat dar ne-au tras o sperietura.

Una peste alta, a fost un super party cu lume super cool, genul de oameni pe care i-ai vrea prieteni pe viata. Vor mai fi si alte evenimente psy dar vad ca sunt doar cateva in toata Europa si n-as mai vrea sa o ard asa boschetareste si pe șestache doar ca sa ma distrez.

Attached Files



#2
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Mohombi,daca apar ,,treburi,, in Kent vin.  Dai PM pe Sp ca tatae nu are Fb. sau altele.  Si promit ca rupem ramuri.

#3
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,276
  • Înscris: 24.11.2002
Cand s-a intamplat asta?
Daca recent, ma bucur ca se mai asculta, organizeaza evenimente. Nu stiu ce ar trebui sa fie clandestine...
Sunt 13-14 ani de cand am participat la prima petrecere de acest tip, dar mult mai restransa, doar noi cei din scara, in sufrageria unuia dintre ei.

#4
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Adica bairam de apartament.

#5
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,671
  • Înscris: 10.10.2011
e prea dubios stilul asta de muzica. am fost la petreceri cu muzica electronica de foarte multe soiuri. ascult drum and bass din 2005 cand nu era asa cunoscut asa ca azi. DAR, trance si derivatele din el nu m-au prins. te-ai simtit asa bine ca i-ai dat cu boabe altfel plecai dupa o ora

#6
id-forum

id-forum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 02.09.2021
Recunosc ca am citit mesajul respectiv si am zis, ba, psytrance fara ceva iarba nu se poate.

#7
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Asta nu e cu apucati din aia de se scalambaie in toate modurile posibile? Am vazut mai demult pe youtube...

#8
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Doar la vazut pe Youtube te vei rezuma.

#9
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008

View Postjeffy86able, on 29 septembrie 2021 - 17:23, said:

O zici ca si cum ar fi ceva rau.
La varsta lui (presupun ca are sub 30 de ani) ar trebui sa incerce chestii de genul.
Nu stiu ce sa zic, cam toti care sunt dependenti au ajuns la asta fiindca doar au "incercat" prafuri. Oricum, acum nu ma mai mir de ce initiatorul are atatea accidente la activ, e cam greu sa te concentrezi la condus cand tragi liniute de pe bord sau de pe dosul palmei.

Edited by Hider141, 30 September 2021 - 07:58.


#10
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,515
  • Înscris: 30.10.2003
Fara babardeala?!?!?! Noapte pierduta!

#11
Oiolyka

Oiolyka

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.09.2021

View PostMohombi, on 29 septembrie 2021 - 16:35, said:

Ca in multe alte dăți cand am vrut sa incerc ceva nou(pt ca viata trb traita intens), am zis hai sa fac si una d-asta si sa ma duc si la un Psy mai ales ca in Ro nu am avut ocazia si nici nu am auzit de asa ceva la noi.
Locatia Londra, mai exact in afara Londrei, intr-o padure. Super secreta locatia, cu 2 puncte de intalnire. Primul punct de intalnire a fost dat pe un grup secret pe la 11 noaptea. Am ajuns acolo, dupa miezul noptii si un drum lung, unde ne-am intalnit cu niste tipe care ne-au spus sa mergem pe camp pana la capatul unei poteci si acolo sa facem stanga. M-am uitat la ele : "are u fucking serios ?". Bai, daca stiam de asta, nu mai veneam, mai ales ca am avut o glezna luxata si ma feresc de teren accidentat. Bun, am inceput sa mergem pe camp noaptea, pe umezeala, chiciura si gropi unde ne-am intalnit cu alti bezmetici care mergeau in toate directiile, total pierduti Posted Image Pana la urma ne-am grupat si am gasit locatia in padure, in total am mers cam juma de ora pe camp.

Intrarea a fost 20 de lire, totul organizat cu mai multi DJ, bautura, energizante, decor, lumini UV, desene mandala (find attached).
DJ care au mixat : https://soundcloud.c... https://soundcloud.c... https://soundcloud.c...     https://soundcloud.c... https://soundcloud.c...z-psyunitymusic

Lume super prietenoasa, aproape toti hipsteri si rastafari, juma englezi, juma imigranti(polaci, albanezi, portughezi si cativa romani). In total, 130 poate 150 de inși.   Nu prea stiam ce e muzica psytrance-ul, eu fiind mai mult pe techno iar pe psy mi se pare mult prea alert beat-ul asa ca a trebuit sa bag ceva alcool si energizante ca sa ma prind cu ritmul de mână, altfel n-as fi rezistat pe muzica aia pana a2a zi Posted Image   Pana la urma toti ne-am intrat in ritm si pe la 4 dimineata , nimeni nu mai statea jos, toti matrapaxați, toți dadeau maximul din ei. Ma uitam in jurul meu si fiecare era plin de energie, iubire, creativitate.  Am dansat de am rupt, toti, bă da' toți, multe ore in sir, ziceai ca e cea mai mișto zi din viața noastra.

Spre dimineata, pe la 7 si-au facut aparitia si jokerii care ne-au inconjurat din toate partile, cu elicopter veniti si au spart petrecerea. Chestia e ca in Anglia, Politia e infiltrata peste tot si oricat de bine ai incerca sa organizezi ceva, tot de dibuiește. Cineva ne-a sifonat, dintre cei care erau acolo. Politia e uriasa in Anglia, ăla care il vezi ca e imbracat boschetărește si vine și o arde cu tine bagabonțește si tu zici ca e un neica nimeni ... țeapa, ăla e de fapt gabor. Asa este in UK, sunt f multi politisti in civil. Nu ne-au arestat dar ne-au tras o sperietura.

Una peste alta, a fost un super party cu lume super cool, genul de oameni pe care i-ai vrea prieteni pe viata. Vor mai fi si alte evenimente psy dar vad ca sunt doar cateva in toata Europa si n-as mai vrea sa o ard asa boschetareste si pe șestache doar ca sa ma distrez.

Prea cool! Exact de asta ma feresc sa particip, deoarece se aduna multi targoveti de ciuperci pe care ii fileaza Bobby si, inevitabil, strica paranghelia.

In copilarie ascultam Kernkraft, Veracocha (Carte Blanche), Paul Oakenfold, TheProdigy (Narayan e putin precursor al stilului), Darude (Touch me feel me) etc. Acum nu mai percep o sesiune de cardio fara psy. Runner's high + psytrance = serotonina, noradrenalina si dopamina pe gratis, cu efect prelungit :))) Basca productie accelerata de noi legaturi neuronale, de recomandat pentru multi coforumisti.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MSv3Oez4O-4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#12
id-forum

id-forum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 02.09.2021
Bursul - Da cine zice?

#13
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Mohombi, eu sunt mandru de tine. Mi-ai adus aminte de tinerete.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate