Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Job part-time

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
ostephia

ostephia

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.09.2021
Bunăă. Sunt anul I, fac facultatea online și aș vrea să mă angajez part time undeva.

Ce îmi recomandați? Mă gândeam la McDonald's sau magazine din mall (H&M, New Yorker etc.)

Cam ce salariu se ia la acestea pt program de 6 ore? Se muncește și in weekend?

Dacă ați putea să îmi oferiți cât mai multe detalii, vă rog. Nu am mai fost angajată niciodată și nu prea știu cu ce "se mănâncă " :)
Mulțumesc!

#2
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Sfaturi locale nu pot sa-ti dau dar 6 ore parttime +cat studiezi(min 6 ore)+6 ore somn+4 ore socializare(esti tanara si evident ca..)+   2 ore de ce vrei tu     --- e greu.  Vei face fata un an dar vei imbatrani cu 3 ani.   Cauta ceva la 4 ore si raportul munca/viata private va fi mult mai bun.

#3
Romi_

Romi_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 01.05.2020
parca nu prea se pupa, si munca toata saptamana, si sambata, si scoala, samd.

#4
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,539
  • Înscris: 01.08.2006
Vezi pe la magazine, in mall, McDonalds, Profi, etc., cum ai spus si tu. Nu stiu sigur, dar se prea poate sa nu trebuiasca sa mergi in fiecare zi la munca. E cumva pe ture nu atat de dese, deci te mai lasa sa respiri, mai ai timp si de scoala. Weekend-uri sigur o sa prinzi sa muncesti, dar probabil nu toate din luna.
Oricum, pune-ti CV-uri, du-te la interviuri, afli ce si cum, vezi daca iti convine.

Edited by bai3tzash, 27 September 2021 - 10:08.


#5
MariusEXxTREME

MariusEXxTREME

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 722
  • Înscris: 15.07.2020
Decat la MC mai bine te duci la un magazin de haine.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate