Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Pariul zilei

- - - - -
  • Please log in to reply
703 replies to this topic

#19
iulian_vis

iulian_vis

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.07.2005
O sa pariez de astazi pe Arsenal, Newscastle, Juventus si Bayern Munchen victorii pentru gazde. Banuiesc ca stiti deja de www.gamebookers.com ... eu acolo pariez pt ca nu au comision decat la retragere...si este de circa 1 eur la orice suma retrasa. Nu-ti trebuie decat un card de pe care sa depui bani in contul ala...si apoi cand vrei sa retragi, iti vin pe card in vreo 3 zile. E super tare...cote bune, fara taxe..marfa rau!

#20
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
daca tot dai un pont, si ai cont la gamebookers atunci pune si Gazdele si Oaspetii + cota. ;)

#21
iulian_vis

iulian_vis

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.07.2005
Arsenal v Tottenham 1 1.70  
Newcastle v WBA 1 1.70  
Juventus v Lazio 1 1.60  
Mainz 05 v Bayern 2 1.60  

Cota totala este de 7.40 si eu zic de astea ca sunt sigure

#22
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postiulian_vis, on Apr 21 2006, 11:24, said:

Arsenal v Tottenham 1 1.70  55% sanse să câștige
Newcastle v WBA 1 1.70  57% egal x2
Juventus v Lazio 1 1.60  57% să câștige
Mainz 05 v Bayern 2 1.60  76% x2

Cota totala este de 7.40 si eu zic de astea ca sunt sigure

Lasă, căștigi altădată. Meciurile nu sunt sigure în varianta prezentată de tine... Biletul are șanse de sub 10% să iasă...

#23
iulian_vis

iulian_vis

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 42
  • Înscris: 05.07.2005

View PostOne of Them, on Apr 21 2006, 12:36, said:

Lasă, căștigi altădată. Meciurile nu sunt sigure în varianta prezentată de tine... Biletul are șanse de sub 10% să iasă...
nu te prea pricepi se pare...eu castig de vreo 2 ani la pariuri...asa ca...urmareste biletul ala si o sa vezi ce si cum...poate asa inveti ceva...eu unul m-am imogatit...cat sa-mi permit multe lucruri...da-ti cu parerea dupa ce iese biletul

#24
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postiulian_vis, on Apr 21 2006, 14:22, said:

nu te prea pricepi se pare...eu castig de vreo 2 ani la pariuri...asa ca...urmareste biletul ala si o sa vezi ce si cum...poate asa inveti ceva...eu unul m-am imogatit...cat sa-mi permit multe lucruri...da-ti cu parerea dupa ce iese biletul
Sa vedem, sa vedem... voi urmari cu interes meciurile de pe bilet. Daca e sa castigi, e din cauza celor 10% sanse pe care le-am acordat eu  :D .

#25
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postiulian_vis, on Apr 21 2006, 14:22, said:

nu te prea pricepi se pare...eu castig de vreo 2 ani la pariuri...asa ca...urmareste biletul ala si o sa vezi ce si cum...poate asa inveti ceva...eu unul m-am imogatit...cat sa-mi permit multe lucruri...da-ti cu parerea dupa ce iese biletul

Deocamdata inveti tu de la mine se pare... Juventus - Lazio 1-1, deci biletul nu e castigator... Newcastle a castigat fara probleme, mai sunt 2 meciuri.

#26
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postiulian_vis, on Apr 21 2006, 14:22, said:

nu te prea pricepi se pare...eu castig de vreo 2 ani la pariuri...asa ca...urmareste biletul ala si o sa vezi ce si cum...poate asa inveti ceva...eu unul m-am imogatit...cat sa-mi permit multe lucruri...da-ti cu parerea dupa ce iese biletul

Mainz-Bayern 2-2

Deocamdata 2 meciuri ai pronosticat gresit. Iti reamintesc ca pe acest topic se dau predictiile sigure (mai bine zis aproape sigure), astfel incat cei care doresc sa se inspire de aici sa nu ne injure dupa aceea.

Asteptam d ela tine predictii mai bune. Sunt sigur ca ai potential daca spui ca te-ai imbogatit din pariuri.

Ca si un sfat, evitati biletele multiple... cu catmai multe meciuri cu atat mai mari sansele sa pierdeti... si sansele cresc exponen'ial cu fiecare meci in plus de pe bilet.

#27
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006
PARIEZ DE 1 AN SI POT SPUNE K MI-AM SCOS BANI FRUMOSI DIN PARIURI . CONSIDER K NICI UN MECI NU E SIGUR SI K MAI BINE TE BAZEZI PE PROPIUL FEELING DECAT PE CLASAMENT.

PRONOSTICURILE MELE DE AZI SUNT :
VILLAREAL-ARSENAL SCOR CORECT 0-0 | 6.5 ARSENAL V-A MERGE LA UN EGAL ,IAR VILLAREAL NU CRED K POATE MARCA DESI JOACA ACASA,ARSENAL AVAND O APARARE BUNA !

ROCHUS CH.-BEHREND T. 2 | 2.25 (TENNIS) ROCHUS A AVUT UN AN SLAB ,IAR BEHREND E UN JUCATOR IN FORMA !

ROCHDALE-BARNET 1X | 1,31  BARNET ARE DOAR 2 VIICTORI IN DEPLASARE DINTRE-UN TOTAL DE 21 DE MECIURI !

COTA FINALA : 32.9

SUNT IN PROPORTIE DE 75 % SIGUR PE MECIURILE ASTEA , DAR CA IN ORICE FACI IN VIATA SANSELE SUNT 50 %-50 % .

#28
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View PostDark_Myhay, on Apr 25 2006, 15:54, said:

PARIEZ DE 1 AN SI POT SPUNE K MI-AM SCOS BANI FRUMOSI DIN PARIURI . CONSIDER K NICI UN MECI NU E SIGUR SI K MAI BINE TE BAZEZI PE PROPIUL FEELING DECAT PE CLASAMENT.

PRONOSTICURILE MELE DE AZI SUNT :
VILLAREAL-ARSENAL SCOR CORECT 0-0 | 6.5 ARSENAL V-A MERGE LA UN EGAL ,IAR VILLAREAL NU CRED K POATE MARCA DESI JOACA ACASA,ARSENAL AVAND O APARARE BUNA !

ROCHUS CH.-BEHREND T. 2 | 2.25 (TENNIS) ROCHUS A AVUT UN AN SLAB ,IAR BEHREND E UN JUCATOR IN FORMA !

ROCHDALE-BARNET 1X | 1,31  BARNET ARE DOAR 2 VIICTORI IN DEPLASARE DINTRE-UN TOTAL DE 21 DE MECIURI !

COTA FINALA : 32.9

SUNT IN PROPORTIE DE 75 % SIGUR PE MECIURILE ASTEA , DAR CA IN ORICE FACI IN VIATA SANSELE SUNT 50 %-50 % .

Dacă tot ai experiență, de ce nu joci cele 3 (mai degrabă 2) bilete separat?

#29
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006
CAND AM ZIS K JOC DE 1 AN AM VRUT SA SUBLINIEZ FAPTUL K NU PARIEZ DE MULT TIMP,ALTII JOACA DE 5 ANI ,CHIAR EU AM UN COLEG CARE JOACA DE 4-5 ANI.
I-AR PE ACESTE 3 MECIURI AM PARIAT 100 000 PE SCOR CORECT SI 50 000 PE CELE 3 MACIURI,INSA CRED K MA SCOATE BARNET.ORICUM AIA E,EU JOC MAI MULT DE PLACERE !

#30
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Dark_Myhay, scrie fara CAPS-LOCK altfel iti sterg mesajele !!!

#31
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006
ok


ok

#32
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006
Am pus 150.000 si mi-am scos 650.000.Am iesit in castig cu 500.000 ceea ce nu e un lucru chiar rau !!!

#33
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
nu  e rau deloc...:clapping:  :naughty:  :thumbup:

#34
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Dark_Myhay, tu unde pariezi ?

Aici e topic de predictii, adica meciuri sigure. Ponturi pentru ceilalti utilizatori. Cand dai un pont, trebuie sa fie peste 70% sanse sa iasa. Trebuie sa dai si niste informatii. Absente, pasa proasta, etc.
Asa ca am sa te rog sa postezi la topicul cu "Biletele voastre". Si sa ne arati si noua biletele. Multa bafta.

#35
Dark_Myhay

Dark_Myhay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 25.04.2006
Am pus un scor corect cu cota 6,5 ,cota ce nu este mica deloc,insa eram 75% sigur k viilareai-arsenal se v-a termina 0-0.Am scris si motivele de ce am pariat 0-0 (vezi sf primai pagini).O sa i-au in considerare sfatul tau si o sa trec meciurile cu cota mare la topicul "Biletele voastre",iar meciurile cu cota mica si de care sunt peste 70% sigur aici.Cat despre locul unde pun:o casa noua de pariuri deschis numita Gsbet(sper sa nu fac reclama) si mai pun des si la stanleybet,in general pe unde imi e in drum !

#36
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
haideti sa facem un bilet sigur pentru weekend-ul asta:
postati aici 1-2 meciuri pe care le considerati sigure.

incep eu cu un meci:

Eintr. Frankfurt v Bayern München 2 ; cota 1.45

Meci din finala cupei in Germania. Frankfurt este pe locul 13 in campionat. Ma bazez pe faptul ca Bayern este totusi echipa mai puternica si joaca mai bine in deplasare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate