Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Review pachetul de canale sport din Serbia, Arena Sport 1-8

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#37
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005

 ovydinho84, on 28 octombrie 2021 - 21:16, said:

Da este legal. La fel ca și pachetul Arena Sport. Și tot 15 euro costa abonamentul.
https://nettvplus.com/paketi/

Vezi ca ai oferta, platesti 3 luni si primesti 6... Dupa ce ai selectat pachetul pe care il vrei, cand te pune sa iti alegi pe ce perioade ai mai mult variante (3 sunt), platesti 3 luni primesti inca 3, platesti 12 primesti 14, alegi direct pe cate luni dintre 1-3-6-12 luni si doar atat primesti... MIe mi-a expirat NetTVPLus si o sa imi fac din noua undeva spre sfarsitul lunii noiembrie varianta cu 3+3 ca sa imi ajunga pana la sfarsitul sezonului. Vom vedea din sezonul urmator ce va fi. Premier League 100% va trece la Arena Sport din sezonul urmator pana in vara lui 2028.

 CABLE MAN, on 28 octombrie 2021 - 22:25, said:

Astia de la NET TV PLUS au vreo aplicatie de descarcat ,cum aveau inainte,sau acum trebuie sa achizitionezi E- ON BOX?
Ca nu mai gasesc un link pentru downoad NET TV PLUS.

Da, au... Eu am Samsung smart tv si eu folosesc aplicatia lor: Net TV Plus. Cand dai sa iti faci subscriptia, selectezi fara EON Box.

 Ovidiu333, on 28 octombrie 2021 - 21:28, said:

La pachetul double de la MTel văd că au o promotie de la 18.90 la 9.45 euro lunar, daca faci abonament pe un an.

Da, este promotie, platesti 6 luni si primesti 12, cam toata lumea a optat pentru acea varianta, este foarte avantajoasa.

#38
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Vad ca ambele platforme au perioada de trial 30 zile, si-a facut cineva ? Cred ca o sa-mi fac, sa-mi dau seama cat de mult ma deranjeaza comentariul in limba lor.

#39
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005

 marcel201, on 06 noiembrie 2021 - 17:45, said:

Vad ca ambele platforme au perioada de trial 30 zile, si-a facut cineva ? Cred ca o sa-mi fac, sa-mi dau seama cat de mult ma deranjeaza comentariul in limba lor.

Pai numai de pe acest topic cred ca sunt 7-8-10 persoane care avem abonament, fa-ti cu incredere, merita... Chestia cu comentariul este de la om la om, pe unii ii deranjeaza, pe altii nu ...

#40
4alex

4alex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 07.06.2010
Cred ca pe NET TV daca iti faci trial dupa expirare vei trece direct la plata fara sa mai beneficiezi de promotii adica platesti 1 luna si primesti 3 luni.

#41
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Am luat și eu cele 30 zile de probă la cele două. Doar MTEL văd că oferă tot pachetul, la NETTVPLUS am doar câteva posturi active, nu sunt disponibile toate posturile de sport.
MTEL îmi pare mai ok ca și aplicație pe Samsung TV decât cea de la NETTVPLUS (EON de fapt).
Voi testa și pe telefon.

Ca și canale de sport, tot n-am reușit să înțeleg care ar fi diferența între cele două pentru cei cu abonament.

#42
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 06.09.2010
MTel are canalele Arena Sport pe când Nettv are posturile Sport Klub. Fiecare cu drepturi de difuzare pentru competitii diferite.

#43
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005
Mi-am facut cont de trial pe MTEL pentru 30 de zile. Pare interesant pana acum cred ca voi lua pentru inceput pachetul 2+2. De fapt chiar imi place, cel putin LFCTV ma incanta maxim.

#44
RMC Info

RMC Info

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,679
  • Înscris: 21.04.2004

 serpiko33, on 20 septembrie 2021 - 00:06, said:

16 euro lunar daca platesti pe o luna sau 100 de euro pe an daca platesti pe un an de zile...

Tare de tot! Mai ai exprimări de astea?

#45
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005

 RMC Info, on 17 ianuarie 2022 - 00:13, said:

Tare de tot! Mai ai exprimări de astea?

Este o intarire a afirmatiei, la modul ca daca platesti luna cu luna costa 16 euro in fiecare luna si iesi mai scump (12x16=192 euro), iar daca platesti pe un an de zile in avans beneficiezi de oferta 6+6 (platesti 6 luni si primesti inca 6 luni gratuit) si te costa decat 100 de euro. Ce a fost gresit la aceasta exprimare ?

#46
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,051
  • Înscris: 26.12.2017
Snooker - Championship League pe Sport Klub

#47
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005
Championship vad ca e codat. Nasol, inseamna ca si Premier league va fi, speram sa nu ma uit la Digi, prea multe reclame.

#48
petrepescarul

petrepescarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 15.02.2012
Attached File  MIZERIE.png   977.14K   55 downloads


Cine se ocupa de vinzarea drepturilor tv international pentru Superliga penalilor?
Cit or fi platit Arena Sport ?

#49
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 12.03.2015
O veste proasta cu Championships :(
Anul trecut nu erau codate campionatele importante ce le transmiteau (Serie A, Ligue 1, La Liga).
Din câte știu doar meciurile din cupele europene erau codata pe canalele ArenaSport.

#50
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 06.09.2010
Ăștia de la AS sau Sport Klub dau și meciuri din camp. Albaniei așa că să nu ne mirăm că transmit și din Liga 1.

#51
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,790
  • Înscris: 28.11.2005

 ovydinho84, on 30 iulie 2022 - 16:59, said:

O veste proasta cu Championships Posted Image
Anul trecut nu erau codate campionatele importante ce le transmiteau (Serie A, Ligue 1, La Liga).
Din câte știu doar meciurile din cupele europene erau codata pe canalele ArenaSport.

Am sa incerc cu VPN, dar mai pe la toamna.

#52
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005

 rotnic, on 30 iulie 2022 - 10:58, said:

Championship vad ca e codat. Nasol, inseamna ca si Premier league va fi, speram sa nu ma uit la Digi, prea multe reclame.

Ciudat, nu am apucat sa verific meciurile din Championship pe Arena Sport. Cat timp au fost pe Sport Klub nu au fost codate. Vom vedea weekendul acesta cum va fi daca se vor putea vedea meciurile sau le vor coda.

#53
Ovidiu333

Ovidiu333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 06.09.2010
Mai mult ca sigur va fi codat Premier League. Cred că are legătură cu faptul că acum drepturile pt. România le au DS și PS în locul Eurosport cum a fost sezonul trecut.

#54
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,268
  • Înscris: 16.05.2005
A incercat cineva aplicatia weekendul acesta ? Vreau sa stiu daca o mai platesc pentru ca mi-a expirat. Mi s-a parut riscant sa o platesc dupa relatarile ca nu se vede Championship. Vreau sa stiu ce se vede si ce nu se vede ca sa stiu daca platesc sau nu. Multumesc frumos

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate