Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Lipsa de raspuns din partea asiguratorului la o asigurare cu raspundere civila

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
aandrei1993

aandrei1993

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 15.08.2018
Salutari,

Inainte sa plec in iulie in Grecia mi-am facut o asigurare de calatorie la Omniasig cu raspundere civila fata de terti.

In Grecia am lovit o barca si a trebuit sa platesc 150e reparatie.

Am deschis dosarul de dauna prin telefon inainte sa platesc, am trimis dovezile prin mail imediat dupa (chitanta, fotografii).

De-atunci stau la telefon cu call centerul care incearca sa dea de inspectorul de dauna. La mail-uri nu-mi raspunde nimeni.

Stiu ca la RCA asiguratorul are termen 30 de zile sa raspunda cererii, dar nu am gasit nimic referitor la alte asigurari. Se aplica aceeasi regula? Pot deja sa fac plangere la ASF?

Multumesc!

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Poți face dar nu cred ca se ia in calcul având în vedere ca ei încă nu au răspuns.
Și oricum și ASF răspunde la fix 30 de zile

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate