Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior
 ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 

Mercedes vs Bmw vs Audi vs Skoda

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostAdiTwism, on 27 august 2021 - 00:05, said:

Cel mai bun pe zapada este Audi Quattro. 4Matic si xDrive sunt glume.
Clipuri exista.

O gluma e postarea ta...

#20
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015

View PostAdiTwism, on 27 august 2021 - 00:05, said:

Cel mai bun pe zapada este Audi Quattro. 4Matic si xDrive sunt glume.
Clipuri exista.

:D

#21
Cumulus

Cumulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,786
  • Înscris: 08.01.2010
Banuiesc ca stai prin Scotia, ca in rest nu prea e zapada.
xDrive pe zapada este foarte, foarte bun. Am testat-o pe drumuri forestiere in Paltinis, am oprit masina in rampa serioasa si am calcat acceleratia, iar masina a plecat ca din tun. Zapada avea cca 1m pe margine si era framantata, drumul respectiv fiind forestier. Ce mi-a placut a fost ca masina era foarte manevrabila, cu mai multa putere pe puntea spate si mi-a permis sa fac inclusiv cerculete pe zapada, fara probleme. Foarte distractiv, daca vrei asta.
Pe masina actuala am scaune sport, am stat 8 ore in ele, fara probleme. Un scaun mai tare este mai confortabil la drum lung, desi poate parea paradoxal. In locul tau as testa scaunele si apoi masina.

#22
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009

View PostAWE, on 27 august 2021 - 12:16, said:

Omul vorbeste de E class si tu recomanzi Mini? Posted Image Pai asa poate ajungem la un Logan MCV, macar nu se strica asa de des.
In lista era si un A4 pe undeva ... si Octavia ... iar countrymanul este de fapt BMW X1, dar cu o tinuta mai sportiva si scaune pe masura. Combia practicul cu sportivitatea intr-un mod pe care l-am experimentat personal timp de 3 ani si nu imi este frica sau rusine sa recomand experienta asta, pentru ca a fost foarte buna.

Edited by ro_explorer, 28 August 2021 - 14:05.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate