Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

La multi ani @al-padrino!

Zona Zarnesti/Magura fara masina

Inchiriere spatiu depozitare (bra...
 Bosch Tronic Heat 3500 9kW - trep...

Dacia anunta primele motorizari h...

Sfat auto Crossover 18000 €

La ce se refera un cod informatic...
 Ce aș putea face cu 4 HDD fo...

Plafoniera led cu efect 3d :)

Rss <content:encoded>

Cum faceti cu curierii?
 Psihologia- este o știin5...

Lukașenko anunța ca a i...

Poziționare eficienta senzor...

stereotaxie

Laptop Asus tuf F15 FX506HC sau FX506HE

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

MrBombastik

MrBombastik

New Member

• Grup: Candidate Members
Salut! Vreau să cumpăr un laptop de la Asus din seria TUF FX506 (2021), însă am văzut că există modele cu terminații diferite. Eu m-am uitat la următoarele modele:

1.) https://www.emag.ro/...rch-Action=view

2.) https://www.emag.ro/...rch-Action=view

Doresc să știu dacă există diferențe între ele în afară de cantitatea de memorie Ram și placa video (de la rtx 3050 la 3050ti). Am văzut că în imagini apar culori diferite ale tastaturii (oricum este rgb) și forma capacului pare să difere. Însă ca și construcție sau răcire, există diferențe între ele? Mulțumesc frumos!

PS: Dacă dețineți laptop-uri din această serie, vă rog lasați scrise și opinii despre ele.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate