Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Patru milioane dezrădăcinate.

* * * - - 8 votes
  • This topic is locked This topic is locked
147 replies to this topic

#145
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,203
  • Înscris: 08.01.2021
Refugiatii sunt in alta categorie, am spus-o din primul post.
In mod oarecum paradoxal lumea accepta mai usor refugiati (saracii, vin dintr-o zona naspa, trebuie ajutati) decat imigrantii (vor sa ne ia locul ftulemumancr). Desi despre valorile refugiatilor nu stii nimic in timp ce imigrantii pleaca pentru ca le-a ajuns sistemul "lor" si deci exista o sansa sa isi doreasca "altceva" decat tara din care au plecat.

#146
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Ehehehe, depinde. Ce, nu ai văzut imigranți care să își impună valorile lor local? Pentru că mie mi se pare că e plin de din ăștia. Și se mai leagă ceva-ceva de ei, dar doar temporar.

#147
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,203
  • Înscris: 08.01.2021
De vazut vezi multe insa e greu de spus cat sunt de reprezentativi.  5 cersetori sunt mult mai vizibili decat 1000 de aitisti Posted Image Si pentru multi sunt mult mai reprezentativi pentru natia din care fac parte.
Plus ca din ceea ce vezi pe strada doar nu poti sa stii daca sunt imigranti sau sunt la a doua - a treia generatie. Pentru asta trebuie sa ii cunosti personal.

Edited by KiloW, 07 September 2021 - 11:33.


#148
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,781
  • Înscris: 12.01.2018

View Postlaffin, on 11 august 2021 - 10:09, said:

toti sprigarii care ii stiu din copilarie, toti ciorditorii din buzunare, toate prostituatele, toti au luat calea vestului. au ramas rebuturile, rar gasesti pe cineva cu care sa faci treaba.
adică nu mai ai cu cine fura?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate