Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Emisiune veche

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
beelzebub92

beelzebub92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.06.2011
Buna! V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta in urmatoarea chestiune: M-ar interesa inregistrarea emisiunii Vineri Seara ne distram, de pe Pro Tv, din data de 19 ianuarie 2001, producator Florin Calinescu. Aceasta inregistrare este de o mare valoare sentimentala pentru una dintre persoanele apropriate mie. Daca nu se gaseste inregistrarea cu toata emisiunea din ziua respectiva as vrea, daca este posibil, cel putin partea in care apare evolutia ansamblului Primavera, “Fantezie coregrafica”, instructor Angela Melcescu. Mentionez ca am cautat inregistrarea peste tot pe internet si chiar am trimis si e-mail celor de la Pro tv, insa nu am reusit s-o obtin. Exista cineva care sa aiba aceasta inregistrare sau cel putin sa-mi spuna cum as putea sa fac rost de ea? Multumesc mult.

#2
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Slabe sanse sa gasesti. Daca nu ai gasit raspuns la cei de la ProTv, atunci e cam imposibil ca cineva sa detina inregistrarea respectiva.

#3
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Si eu cred ca e imposibil.
Doar sa cauti din cand in cand, poate cineva are in arhiva filmarea editiei din acea seara si o incara pe Youtube sau alt site asemanator.

#4
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 07.03.2012
Trimite email la ProTv, ei o să îți răspundă dacă mai au sau nu emisiunea în arhive și cum poți intra în posesia ei.

#5
ionfacatoru

ionfacatoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 05.05.2018
Ai primit raspuns de la cei de la Pro TV?

#6
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
CNA are obligatia sa inregistreze emisiunile in caz de reclamatie (limbaj neconform cu rangul de semnalare al emisiunii, etc), dar ma indoiesc sa le tina 20 de ani. Daca ProTV nu ti-o ofera (nu conteaza motivul: nu o mai are, nu are drept de copiere, etc), probabil ai sanse mai mari sa catigi la loto premiul cel mare.

Totusi, ai incercat sa-l contactezi pe Florin Calinescu? Nu stiu daca te poate ajuta, dar... nu ai ce sa pierzi.

Ca o nota informativa: daca era tiparitura (ziar, revista, carte, etc), Biblioteca Nationala are o copie din toate tipariturile (editurile sunt obligate sa ofere, din tirajul total, o copie pentru pastrare Biblioteca).

#7
beelzebub92

beelzebub92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.06.2011

View Postionfacatoru, on 26 iulie 2021 - 08:35, said:

Ai primit raspuns de la cei de la Pro TV?
Nu am primit niciun raspuns. Email-ul l-am trimis in urma cu 10 zile.

View Postpopicoo, on 26 iulie 2021 - 08:22, said:

Trimite email la ProTv, ei o să îți răspundă dacă mai au sau nu emisiunea în arhive și cum poți intra în posesia ei.
Am trimis email in urma cu 10 zile. Nu am primit niciun raspuns. Exista si posibilitatea sa ignore email-ul pur si simplu sau poate chiar nu mai au inregistrarea. Desi cred ca varianta cu ignoratul e mai probabila.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate