Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Eroare react.js

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
RazvanEtti

RazvanEtti

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 13.10.2020
Salut la toata lumea, lucrez de ceva timp in React.js, insa de curand am intampinat o problema pe care nu o pot rezolva, m-am uitat si am citit cum sa rezolv problema insa nu imi merge, aveti vreo sugestie...?

Este o clona Linkedin


https://ibb.co/ZKvWFV3

Edited by RazvanEtti, 24 July 2021 - 01:32.


#2
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,435
  • Înscris: 10.08.2005
Dar in cuvinte poti descrie eroarea?


Vrei sa creezi o clona linkedin?

#3
RazvanEtti

RazvanEtti

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 13.10.2020
Da, este o clona linkedin.Problema apare cand il urc live pe netlifly, nu ma lasa sa ma conectez cu contul Google.Cand sunt cu proiectul in development ( cand dau npm start ) nu are nici o treaba si nu da nici o eroare, insa cand il urc live nu ma lasa...

Cand il deschid in Visual Studio prin npm start, merge sa ma loghez si apare cum trebuie:

https://ibb.co/7nKkyM8

Codul pentru actions este aici:

https://ibb.co/XC8NLzD

Ideea este ca si la alte proiecte tot problema asta apare...

Edited by RazvanEtti, 24 July 2021 - 10:34.


#4
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,435
  • Înscris: 10.08.2005

View PostRazvanEtti, on 24 iulie 2021 - 10:33, said:

Da, este o clona linkedin.
Multumim pentru vizita. Nu o sa in curajez asfel de actiuni, in cazul de fata phishing.

2. Interdictii
d. deschiderea de topicuri despre subiecte care contravin legilor Romaniei (incluzand dar fara a se limita la informatii false, vulgare sau defaimatoare, rasism, antisemitism, xenofobie, homofobie, discriminare sau orice alte date considerate ilegale pe teritoriul Romaniei) sau care instiga la incalcarea acestor legi; deasemenea, folosirea de astfel de elemente in username, avatar sau alte parti din profilul personal.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate